reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cykl „Sundance z miłością” w lutowe czwartki

dodano: 2021-01-18 14:48 | aktualizacja: 2021-01-18 15:53
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: SundanceTV

Medicine for Melancholy Sundance TV 2021-360px.jpg Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji stacja SundanceTV przez cały miesiąc będzie celebrować miłość i jej różne oblicza. W każdy czwartek o godz. 22:00 zapraszamy do oglądania filmów, w których uczucia grają główną rolę. 

Sundance TV
Szczęśliwy traf sundance TV 2021.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach cyklu „Sundance z miłością” na antenie pojawią się: komedia romantyczna „Szczęśliwy traf” z Marisą Tomei i Vincentem D’Onofrio w rolach Ruby i Sama – pary, w której związku sprawy przybierają tajemniczy obrót; „Anchor and Hope” – opowieść o miłości, przyjaźni oraz różnym podejściu do zagadnienia współczesnej rodziny; „Medicine for Melancholy” – historia jednodniowego romansu pary Afroamerykanów z San Francisco oraz film „Cole” opowiadający o zakochanym chłopaku, który stoi przed bardzo trudnym zadaniem…

„Szczęśliwy traf” (Happy Accidents) z 2010 r.
4 lutego o godz. 22:00

„Szczęśliwy traf” to hołd złożony gatunkowi science fiction, a konkretnie podgatunkowi opowiadającemu o podróżach w czasie. W komedii alternatywną rzeczywistością jest współczesny Nowy Jork, gdzie przeszłe i przyszłe doświadczenia: zaufanie, zaangażowanie i odrzucenie, są wystawione na próbę. Pragnąca miłości i wychodząca ze współuzależnienia Ruby Weaver, już prawie zrezygnowała z poszukiwań odpowiedniego mężczyzny, gdy na jej drodze pojawił się Sam Deed, sympatyczny gość z Dubuque w stanie Iowa. Sam i Ruby bardzo szybko zakochują się w sobie, jednak równie szybko sprawy w ich związku przybierają tajemniczy obrót. Podczas gdy Ruby zaczyna rozkoszować się swoim pierwszym „zdrowym” układem, Sam zaczyna przebąkiwać o tym, że jest podróżnikiem w czasie i przybył do niej z 2470 roku.

Reżyseria: Brad Anderson
Występują: Marisa Tomei, Vincent D’Onofrio, Holland Taylor


„Anchor and Hope" (2017)
11 lutego o godz. 22:00

Eva i Kat są po trzydziestce i prowadzą skromne, ale beztroskie życie na swojej łodzi zacumowanej przy jednym z malowniczych londyńskich kanałów. Jednak ich świat staje na głowie, kiedy Eva stawia Kat ultimatum: chce mieć dziecko. Kat opiera się, wiedząc, że zakończy to ich swobodny styl życia, który zawsze chciała wieść z Evą. W tym czasie z Barcelony przyjeżdża w odwiedziny najlepszy przyjaciel Kat, Roger, aby wspólnie imprezować, jednak w obecnej sytuacji cała trójka zaczyna zastanawiać się nad wspólnym poczęciem dziecka. Przyparta do muru Kat nie widzi innego wyjścia, jak tylko powiedzieć „tak”.

Reżyseria: Carlos Marques-Marcet
Występują: Oona Chaplin, Natalia Tena, David Verdaguer, Geraldine Chaplin


„Medicine for Melancholy" (2008)
18 lutego o godz. 22:00

Micah i Jo poznają się na imprezie i przeżywają jednodniowy romans, mimo długodystansowego związku dziewczyny. Para dwudziestokilkuletnich Afroamerykanów spędza ze sobą cały dzień wędrując po San Francisco i dyskutując o tematach związanych z rasą i gentryfikacją
w zdominowanym przez białych mieszkańców mieście. Micah krytykuje międzyrasowy związek Jo, podczas gdy sam stara się pogodzić swoją czarną tożsamość z białym światem hipsterskiej sceny metropolii.

Reżyseria: Barry Jenkins
Występują: Wyatt Cenac, Tracey Heggins


„Cole" (2008)
25 lutego o godz. 22:00

Czy kiedykolwiek czułeś, że wszyscy na świecie liczą na ciebie? 22-letni Cole Chambers to przystojny, atrakcyjny i utalentowany młody pisarz o marzeniach zbyt odważnych, jak na jego rodzinne miasteczko. Sfrustrowany i osaczony, spędził całe życie na próbach poskładania w całość rozbitej rodziny, wykorzystując swe doświadczenia jako inspiracje do pisania i tworzenia alternatywnej rzeczywistości.

Kiedy dostaje możliwość rozwijania swych talentów w dużym mieście, po raz pierwszy zauważa swój potencjał i czuje, że może wydostać się z małego miasteczka i uczynić swoje życie takim, o jakim marzy. Cole spędza coraz więcej czasu z dala od domu i zakochuje się w Serafinie, pięknej czarnoskórej dziewczynie z uprzywilejowanego środowiska. Poczucie odpowiedzialności przywiązuje go do rodziny i coraz trudniej jest mu prowadzić podwójne życie. Chłopak staje przed niemożliwym zadaniem – musi wybierać albo połączyć swoje oba światy.

Reżyseria: Carl Bessai
Występują: Richard de Klerk, Kandyse McClure, Sonja Bennett, Chad Willett


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...