reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak zostać...” ATM Grupy na płytach DVD i Blu-ray

dodano: 2021-01-22 03:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat ATM Grupa „Jak zostać gwiazdą” W czwartek, 4 lutego br. odbędzie się premiera filmu „Jak zostać gwiazdą” na płytach DVD i Blu-ray. Producentem filmu jest ATM Grupa, a dystrybutorem Kino Świat. Wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Katarzyna Sawczuk, Anita Sokołowska, Julia Kamińska, Barbara Wypych, Sonia Bohosiewicz, Weronika Walenciak, Katarzyna Ogrodniczak, Maria Pakulnis, Urszula Dudziak, Krzysztof Ibisz, Wojciech Solarz, Maciej Zakościelny i Tomasz Karolak. Co wydarzy się w programie „Music Race”?

Kino Świat ATM Grupa „Jak zostać gwiazdą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, „Jak zostać gwiazdą” to pełna przebojów produkcja z udziałem Katarzyny Sawczuk, Julii Kamińskiej, Urszuli Dudziak, Macieja Zakościelnego i Tomasza Karolaka. Muzykę do filmu skomponowała Marta Markiewicz „Sarsa”.

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi do sławy, decyduje nieugięte jury. Na jednym z castingów dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (w tej roli Katarzyna Sawczuk). Wywołany skandal jest na rękę producentowi programu, który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu widowiska. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a prawdziwy pojedynek i próba charakteru dopiero się zaczyna (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż film „Jak zostać gwiazdą” pojawił się w kinach w piątek, 2 października 2020 roku (więcej tutaj).

Dane techniczne płyty Blu-ray z filmem „Jak zostać gwiazdą”: język: polski; audiodeskrypcja, napisy: polskie dla osób niesłyszących i angielskie, czas: 117 minut, obraz: 2.39:1 (1080p24) PAL, dźwięk: DTS HD MA 5.1, region: B, dodatki: zwiastun filmu i making of.

Dane techniczne płyty DVD z filmem „Jak zostać gwiazdą”: język: polski 5.1; audiodeskrypcja, napisy: polskie dla osób niesłyszących i angielskie, czas: 113 minut, obraz: 16:9 (2.39:1), region: 2, dodatki: zwiastun filmu i making of.
 
Tomasz Karolak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Urszula Dudziak i Katarzyna Sawczuk na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Jak zostać gwiazdą”, foto: Kino Świat
Tomasz Karolak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Urszula Dudziak i Katarzyna Sawczuk na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Jak zostać gwiazdą”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...