reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak zostać...” ATM Grupy na płytach DVD i Blu-ray

dodano: 2021-01-22 03:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat ATM Grupa „Jak zostać gwiazdą” W czwartek, 4 lutego br. odbędzie się premiera filmu „Jak zostać gwiazdą” na płytach DVD i Blu-ray. Producentem filmu jest ATM Grupa, a dystrybutorem Kino Świat. Wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Katarzyna Sawczuk, Anita Sokołowska, Julia Kamińska, Barbara Wypych, Sonia Bohosiewicz, Weronika Walenciak, Katarzyna Ogrodniczak, Maria Pakulnis, Urszula Dudziak, Krzysztof Ibisz, Wojciech Solarz, Maciej Zakościelny i Tomasz Karolak. Co wydarzy się w programie „Music Race”?

Kino Świat ATM Grupa „Jak zostać gwiazdą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w komunikacie, „Jak zostać gwiazdą” to pełna przebojów produkcja z udziałem Katarzyny Sawczuk, Julii Kamińskiej, Urszuli Dudziak, Macieja Zakościelnego i Tomasza Karolaka. Muzykę do filmu skomponowała Marta Markiewicz „Sarsa”.

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi do sławy, decyduje nieugięte jury. Na jednym z castingów dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (w tej roli Katarzyna Sawczuk). Wywołany skandal jest na rękę producentowi programu, który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu widowiska. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a prawdziwy pojedynek i próba charakteru dopiero się zaczyna (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż film „Jak zostać gwiazdą” pojawił się w kinach w piątek, 2 października 2020 roku (więcej tutaj).

Dane techniczne płyty Blu-ray z filmem „Jak zostać gwiazdą”: język: polski; audiodeskrypcja, napisy: polskie dla osób niesłyszących i angielskie, czas: 117 minut, obraz: 2.39:1 (1080p24) PAL, dźwięk: DTS HD MA 5.1, region: B, dodatki: zwiastun filmu i making of.

Dane techniczne płyty DVD z filmem „Jak zostać gwiazdą”: język: polski 5.1; audiodeskrypcja, napisy: polskie dla osób niesłyszących i angielskie, czas: 113 minut, obraz: 16:9 (2.39:1), region: 2, dodatki: zwiastun filmu i making of.
 
Tomasz Karolak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Urszula Dudziak i Katarzyna Sawczuk na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Jak zostać gwiazdą”, foto: Kino Świat
Tomasz Karolak, Julia Kamińska, Maciej Zakościelny, Urszula Dudziak i Katarzyna Sawczuk na okładce wydawnictwa z płytą DVD z filmem „Jak zostać gwiazdą”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

69 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama