reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najgorsze polskie tatuaże” w TVN i TTV

dodano: 2021-01-22 05:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TTV „Najgorsze polskie tatuaże” Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? Tatuaże - zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. ProgramNajgorsze polskie tatuaże” zadebiutuje w czwartek, 28 stycznia br. w serwisie VOD Player, tego dnia o godz. 22:30 również na antenie TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serii. Cały sezon od soboty, 20 lutego br. o godz. 22:00 pojawi się w ramówce TTV.

TTV „Najgorsze polskie tatuaże”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Kaja, Sebastian „Junior”, Tomasz, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - stara szkoła, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty - fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny.

Seria „Najgorsze polskie tatuaże” zadebiutuje w serwisie Player w czwartek, 28 stycznia br., gdzie udostępnione zostanie 6 odcinków. Tego dnia również na antenie TVN o godz.  22:30 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek formatu. Cały sezon od soboty, 20 lutego br. trafi do ramówki TTV, gdzie w każdą sobotę o godz. 22:00 widzowie obejrzą dwa odcinki programu. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO (więcej tutaj).

„Najgorsze polskie tatuaże” - emisja w soboty (od 20 lutego 2021 roku) o godz. 22:00 w TTV. Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...