reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Sport w polskiej TV 24.01.2021

dodano: 2021-01-23 10:44 | aktualizacja: 2021-01-23 19:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: FC Schalke 04 – Bayern Monachium. Transmisje live z Pucharu Świata w Lahti w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – SD Eibar
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes FC – Lille OSC
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak 

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Indiana Pacers – Toronto Raptors
Komentarz: Michał Łopaciński, Kamil Chanas
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Bologna FC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC – Luton Town
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Etienne - Olympique Lyon
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Brentford FC – Leicester City
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Everton FC – Sheffield Wednesday
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Bologna FC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Granada CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

08:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs skoków

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
1. przejazd slalomu mężczyzn
    
12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Supergigant kobiet

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Zawody

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
Eurosport 2

09:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych

10:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

12:35 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselvia:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Abu Dhabi:
Finał
Komentarz: Jacek Person

22:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – MoraBanc Andorra
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – TD Systems Baskonia
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Etienne – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard – AFC Ajax

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – AZ Alkmaar

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FK Mlada Boleslav
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław
 
Polsat Sport Extra

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Königssee:
1. przejazd czwórek mężczyzn

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Königssee:
2. przejazd czwórek mężczyzn

13:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Biegi ćwierćfinałowe na 1000 m kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Jakub Jaworski

13:20 Short track: Mistrzostwa Europy:
Biegi ćwierćfinałowe na 1000 m mężczyzn
Komentarz: Marcin Lepa, Jakub Jaworski

13:50 Short track: Mistrzostwa Europy:
Biegi półfinałowe na 1000 m kobiet

14:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Biegi półfinałowe na 1000 m mężczyzn

14:25 Short track: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 1000 m kobiet - finał B

14:30 Short track: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 1000 m kobiet - finał A

14:35 Short track: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 1000 m mężczyzn - finał B

14:40 Short track: Mistrzostwa Europy:
Bieg na 1000 m mężczyzn - finał A

15:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Bieg finałowy na 3000 m kobiet

15:10 Short track: Mistrzostwa Europy:
Bieg finałowy na 3000 m mężczyzn

15:35 Short track: Mistrzostwa Europy:
Sztafeta kobiet - bieg finałowy
Komentarz: Marcin Lepa, Jakub Jaworski

15:45 Short track: Mistrzostwa Europy:
Sztafeta mężczyzn - bieg finałowy
Komentarz: Marcin Lepa, Jakub Jaworski

15:55 Short track: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia medalowa
Komentarz: Marcin Lepa, Jakub Jaworski

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
WKS Śląsk Wrocław – Pszczółka Start Lublin
 
Polsat Sport News

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg sztafetowy kobiet

13:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 500 m mężczyzn

13:35 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 3000 m kobiet

14:45 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

15:35 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 5000 m mężczyzn

16:25 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1000 m kobiet

16:50 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1000 m mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Leo Shoes Modena – Sir Safety Conad Perugia
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Pinar Karşiyaka
Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Lipczik

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofaş – HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

08:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Toblach-Cortina:
Bieg na 42 km
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

09:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

10:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, Toblach-Cortina:
Bieg na 42 km
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Mateusz Leleń


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...