reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Orange TV cez satelit?

dodano: 2021-01-29 21:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz/Orange cez satelit

antena orange tv cez satelit slowacja 360px.jpg Wszystko wskazuje, że zanosi się na koniec sprzedaży usługi Orange TV cez satelit na Słowacji, która jest realizowana z satelity Eutelsat 16A (16°E). Przypomina to nieco koniec satelitarnej usługi Orange TV w Polsce z własnych transponderów z pozycji 13°E. Z końcem tego miesiąca słowacki operator telekomunikacyjny Orange zaprzestanie sprzedaży usługi Orange TV cez satelit klientom drogą satelitarną, ale istniejący abonenci mogą nadal korzystać z tej usługi bez żadnych zmian.

Orange Slovensko
Orange TV Slovensko cez satelit 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Orange na Słowacji zdecydował się dostosować wachlarz usług - od 1 lutego 2021 r. będzie ich mniej i skupi się na tych usługach z opcjami interaktywnymi dla klienta, które najszybciej rozwijają się w jego portfolio.

- Znaczący wzrost dostępności naszych usług telewizyjnych w ostatnich latach, w połączeniu ze strategicznym ukierunkowaniem biznesowym na usługi o wyższej wartości dodanej, doprowadził nas do decyzji o zakończeniu sprzedaży Orange TV cez satelit. W przyszłości planujemy skupić się głównie na usługach telewizyjnych, które pozwalają nam dostarczać bogatsze treści, większą funkcjonalność i wartość dodaną dla klienta. Zainteresowanie naszą telewizją IPTV i jej rosnąca atrakcyjność z punktu widzenia klienta potwierdza ten kierunek - powiedział Martin Hromkovič, dyrektor marketingu i marki B2C w Orange.


Orange będzie nadal sprzedawać i świadczyć pozostałe usługi telewizyjne - Orange TV cez kábel i Orange TV cez internet. Orange na Słowacji  nadal chce dostarczać swoim klientom różnorodne treści telewizyjne, bezpłatne emisje wybranych stacji telewizyjnych, szereg funkcji i nowości.

Słowacka platforma satelitarna Orange TV została uruchomiona w połowie sierpnia 2018 r.
Transmisja na satelicie Eutelsat 16A (16°E) jest niejako uzupełnieniem portfolio głównych usług telewizyjnych (kabel + Internet). Celem było udostępnienie bogatej zawartości Orange TV jak największej liczbie słowackich odbiorców. Dzięki rozbudowie własnej sieci i współpracy z partnerami, obecna dostępność IPTV od Orange (Orange TV cez kábel) jest ponad dwukrotnie większa niż latem 2018 roku.

Obecnie dostęp do sieci ma ponad 1,3 mln gospodarstw domowych na Słowacji.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...