reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Orange TV cez satelit?

dodano: 2021-01-29 21:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz/Orange cez satelit

antena orange tv cez satelit slowacja 360px.jpg Wszystko wskazuje, że zanosi się na koniec sprzedaży usługi Orange TV cez satelit na Słowacji, która jest realizowana z satelity Eutelsat 16A (16°E). Przypomina to nieco koniec satelitarnej usługi Orange TV w Polsce z własnych transponderów z pozycji 13°E. Z końcem tego miesiąca słowacki operator telekomunikacyjny Orange zaprzestanie sprzedaży usługi Orange TV cez satelit klientom drogą satelitarną, ale istniejący abonenci mogą nadal korzystać z tej usługi bez żadnych zmian.

Orange Slovensko
Orange TV Slovensko cez satelit 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Orange na Słowacji zdecydował się dostosować wachlarz usług - od 1 lutego 2021 r. będzie ich mniej i skupi się na tych usługach z opcjami interaktywnymi dla klienta, które najszybciej rozwijają się w jego portfolio.

- Znaczący wzrost dostępności naszych usług telewizyjnych w ostatnich latach, w połączeniu ze strategicznym ukierunkowaniem biznesowym na usługi o wyższej wartości dodanej, doprowadził nas do decyzji o zakończeniu sprzedaży Orange TV cez satelit. W przyszłości planujemy skupić się głównie na usługach telewizyjnych, które pozwalają nam dostarczać bogatsze treści, większą funkcjonalność i wartość dodaną dla klienta. Zainteresowanie naszą telewizją IPTV i jej rosnąca atrakcyjność z punktu widzenia klienta potwierdza ten kierunek - powiedział Martin Hromkovič, dyrektor marketingu i marki B2C w Orange.


Orange będzie nadal sprzedawać i świadczyć pozostałe usługi telewizyjne - Orange TV cez kábel i Orange TV cez internet. Orange na Słowacji  nadal chce dostarczać swoim klientom różnorodne treści telewizyjne, bezpłatne emisje wybranych stacji telewizyjnych, szereg funkcji i nowości.

Słowacka platforma satelitarna Orange TV została uruchomiona w połowie sierpnia 2018 r.
Transmisja na satelicie Eutelsat 16A (16°E) jest niejako uzupełnieniem portfolio głównych usług telewizyjnych (kabel + Internet). Celem było udostępnienie bogatej zawartości Orange TV jak największej liczbie słowackich odbiorców. Dzięki rozbudowie własnej sieci i współpracy z partnerami, obecna dostępność IPTV od Orange (Orange TV cez kábel) jest ponad dwukrotnie większa niż latem 2018 roku.

Obecnie dostęp do sieci ma ponad 1,3 mln gospodarstw domowych na Słowacji.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

349 zł Więcej...