reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-19 - 2021-06-20 - 2021-06-21

Sport w polskiej TV 31.01.2021

dodano: 2021-01-29 22:59 | aktualizacja: 2021-01-30 20:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: FC Barcelona – Athletic Club. Transmisje live z Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Leeds United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Athletic Club
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

07:00 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1. runda: Samantha Stosur - Marie Bouzkova
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

09:00 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1. runda: Arantxa Rus - Venus Williams
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Komentarz: Cezary Olbrycht, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Liverpool FC
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Athletic Club
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

01:00 (nd/pn) Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1. runda
 
CANAL+ Sport 2

10:00 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1. runda: Arantxa Rus - Venus Williams
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Burnley FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF – Atletico Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets – Utah Jazz
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Piast Gliwice
Komentarz: Cezary Olbrycht, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka 
 
CANAL+ Now

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka 
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – S.S Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak,

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Urban

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – SC Freiburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – AS Monaco
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient – Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Święcicki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – AS Monaco
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – SC Freiburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen:
Supergigant kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
2. przejazd slalomu mężczyzn

13:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Snooker: German Masters:
Finał
 
Eurosport 2

10:00 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Pojedyncza sztafeta mieszana
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

11:40 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Sztafeta mieszana
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

15:00 Snooker: German Masters:
Finał

19:00 Wyścigi samochodowe: 24h Daytona Beach:
Wyścig
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, San Diego:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient – Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Baloncesto – Valencia BC

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – AS Monaco
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – PSV Eindhoven

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AC Alkmaar – AFC Ajax
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FK Jablonec
 
Polsat Sport

13:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Sztafeta mieszana

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Joker Świecie – E.Leclerc Moya Radomka Radom
 
Polsat Sport Extra

10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Pojedyncza sztafeta mieszana
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 500 m kobiet
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Bachleda-Curuś

13:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 500 m mężczyzn

14:15 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 3000 m kobiet

15:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 5000 m mężczyzn

15:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 5000 m mężczyzn

16:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1000 m kobiet

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1000 m mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Pszczółka Start Lublin – GTK Gliwice
 
Polsat Sport News

10:05 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn
Komentarz: Paweł Ślęzak

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn
Komentarz: Paweł Ślęzak

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet
Komentarz: Paweł Ślęzak

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd kobiet
Komentarz: Paweł Ślęzak

17:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Bieg na 1000 m mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch:
Finał: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – Tofaş

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Büyükçekmece Basketbol – Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
Bayern Monachium – HAKRO Merlins Crailsheim

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny 
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Trentino - Marcialonga:
Bieg na 70 km
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

09:45 Biegi narciarskie: Ski Classics, Trentino - Marcialonga:
Bieg na 70 km
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

12:15 Lekkoatletyka: ISTAF Düsseldorf 2021:
Mityng
Komentarz: Szymon Borczuch, Sebastian Chmara

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce: Hiszpania - Francja
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Finał: Dania - Szwecja
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Lis

20:05 Dart: Ladbrokes Masters:
1/2 finału
Komentarz: Jakub Łokietek, Jarosław Kowalczyk

22:10 Dart: Ladbrokes Masters:
Finał
Komentarz: Jakub Łokietek, Jarosław Kowalczyk


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...