reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kowalscy kontra Kowalscy” w telewizji Polsat

dodano: 2021-02-01 03:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Kowalscy kontra Kowalscy” W marcu br. w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Jego producentem jest Tako Media. W obsadzie znaleźli się Wiktoria Gąsiewska, Martyna Solska, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Orleańska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski, Mikołaj Cieślak, Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski i Paweł Wawrzecki.

Polsat „Kowalscy kontra Kowalscy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Plejada gwiazd a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach - zapewnia nadawca. Wiosną br. Polsat zaprasza na rodzinny serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” z udziałem Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej, Joanny Orleańskiej, Mikołaja Cieślaka, Piotra Adamczyka, Wojciecha Mecwaldowskiego i Pawła Wawrzeckiego. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Martyna Solska, Jakub Zdrójkowski i Patryk Cebulski.

- „Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy - zapowiada nadawca. Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin. 

- „Kowalscy kontra Kowalscy” to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości - wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny. Ten serial to mnóstwo śmiechu i tyle samo wzruszeń. Niewątpliwym atutem produkcji jest jego obsada. Każda kreacja aktorska została mistrzowsko przemyślana i zagrana - zapewnia nadawca.

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojciech Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadwiga. Paweł Wawrzecki wciela się w rolę seniora rodu Kowalskich, Zenona. Partneruje im młode pokolenie aktorów. W serialu widzowie zobaczą Jakuba Zdrójkowskiego - po kilkunastu latach powracającego na antenę Polsatu, a znanego widzom z serialu „Rodzina zastępcza plus” (emisja w kanałach Polsat Rodzina, Polsat Seriale, Polsat Comedy Central Extra i Nickelodeon - więcej tutaj). Gra on rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast Patryk Cebulski wciela się w rolę rozpieszczonego syna bogaczy, Jana - studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. W sercach obu nastolatków zamiesza - Elżbieta, grana przez Wiktorię Gąsiewską. Martyna Solska z kolei gra Dianę - córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie. To dla aktorki debiut na telewizyjnym ekranie.

Pierwszy sezon „Kowalscy kontra Kowalscy” liczy 20 odcinków. Serial produkuje Tako Media (więcej tutaj).
 
Wiktoria Gąsiewska, Mikołaj Cieślak i Joanna Orleańska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Przemysław Kulikowski
Wiktoria Gąsiewska, Mikołaj Cieślak i Joanna Orleańska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Przemysław Kulikowski
Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska i Patryk Cebulski w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Przemysław Kulikowski
Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska i Patryk Cebulski w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Przemysław Kulikowski
Paweł Wawrzecki, Katarzyna Kwiatkowska, Jakub Zdrójkowski i Wojciech Mecwaldowski w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Przemysław Kulikowski
Paweł Wawrzecki, Katarzyna Kwiatkowska, Jakub Zdrójkowski i Wojciech Mecwaldowski w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Przemysław Kulikowski


„Kowalscy kontra Kowalscy” - emisja w marcu 2021 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...