reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SMSnet z platformą SMSnetGO!

dodano: 2021-02-01 10:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Insys Video Technologies

Insys Video Technologies SMSnet, operator świadczący swoje usługi na terenie Szczecina, Będzina, Dąbrowy Górniczej oraz Sosnowca, właśnie udostępnił swoim abonentom platformę SMSnetGO!, bazującą na rozwiązaniu InsysGO. Platforma umożliwia użytkownikom oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo i dostęp do strefy VOD. To kolejny polski operator kablowy decydujący się na rozwiązanie poznańskiej firmy Insys Video Technologies.

SMSnet
SMSnet SMSnetGO! Insys Video Technologies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Po wdrożeniu autorskich interaktywnych dekoderów telewizji cyfrowej, uruchomienie multiplatformowej aplikacji było kolejnym, wręcz naturalnym, krokiem w kierunku spełnienia oczekiwań naszych klientów. Wykorzystanie innowacyjnego rozwiązania w połączeniu z dostępem do platformy z różnych urządzeń pozwoli nam dotrzeć do większego grona odbiorców. Zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli korzystać z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku, dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie platformy razem z firmą Insys Video Technologies - mówi Grzegorz Mruk, dyrektor operacyjny SMSnet.

Platforma SMSnet charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem oraz posiada funkcjonalności takie jak nPVR, Catch-up i Timeshift. SMSnetGO! jest dostępny dla użytkowników przez przeglądarkę internetową, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na Android TV i Google Chromecast.
 

- Nasze wdrożenia charakteryzują się kompleksowością, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu. Operatorzy doceniają możliwość szybkiego wdrożenia aplikacji dla wielu platform bez ponoszenia wysokich kosztów sprzętu, zatrudniania zespołu programistów i inżynierów - komentuje Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. - SMSnet to już 12 operator działający na polskim rynku, który dołączył do grona klientów Insys Video Technologies korzystających z rozwiązania InsysGO.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...