reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-21 - 2021-06-22 - 2021-06-23

Sport w polskiej TV 3.02.2021

dodano: 2021-02-01 23:01 | aktualizacja: 2021-02-02 22:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC – Brighton & Hove Albion. Transmisje live z Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic tylko w CANAL+ Sport - gra Iga Świątek.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

04:00 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/8 finału: Ekaterina Alexandrova - Iga Świątek
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

08:30 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/8 finału: Tsvetana Pironkova - Serena Williams

10:30 Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/8 finału: Karolina Pliskova - Danielle Collins

19:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny 

21:15 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Brighton & Hove Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała 

01:00 (śr/cz) Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/8 finału

03:00 (śr/cz) Tenis: Gippsland Trophy & Yarra Valley Classic:
1/8 finału
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Leicester City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski 

21:15 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Family

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Everton FC
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk 
 
CANAL+ Now
19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Lille OSC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Nimes Olympique
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Lille OSC
Komentarz: Michał Mitrut
 
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Majak
 

Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Nîmes Olympique
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Lille OSC
Komentarz: Michał Mitrut

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Nîmes Olympique
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

07:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
2. runda

09:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
2. runda

11:00 Tenis: ATP World Tour, Melbourne:
2. runda

18:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
VfL Wolfsburg – FC Schalke 04
Komentarz: Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal:
VfB Stuttgart – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Edward Durda, Maciej Terlecki
 
nSport+

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Lille OSC
Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport

07:30 Tenis: ATP Cup: 
Grecja – Australia

09:00 Tenis: ATP Cup: 
Grecja – Australia

10:30 Tenis: ATP Cup: 
Grecja – Australia

15:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
ASPTT Mulhouse – VakifBank Stambuł
Komentarz: Adrian Brzozowski, Milena Sadurek

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Marica Płowdiw – ŁKS Commercecon Łódź
Komentarz: Adrian Brzozowski, Milena Sadurek

00:00 (śr/cz) Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Niemcy

01:30 (śr/cz) Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Niemcy

03:00 (śr/cz) Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Niemcy
 
Polsat Sport Extra

07:30 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – Japonia

09:00 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – Japonia

10:30 Tenis: ATP Cup: 
Rosja – Japonia

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Developres SkyRes Rzeszów – Unet E-Work Busto Arsizio

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Grupa Azoty Chemik Police – Dinamo Kazań
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Mirek

00:00 (śr/cz) Tenis: ATP Cup: 
Austria – Francja

01:30 (śr/cz) Tenis: ATP Cup: 
Austria – Francja

03:00 (śr/cz) Tenis: ATP Cup: 
Austria – Francja
 
Polsat Sport News

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
SK UP Ołomuniec – Igor Gorgonzola Novara
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Mirek

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
SSC Palmberg Schwerin – Savino Del Bene Scandicci
 
Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Darüşşafaka Tekfen

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Movistar Estudiantes – Casademont Zaragoza
 
TVP Sport

13:00 Koszykówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy FIBA: 
Białoruś – Polska
Komentator: Ryszard Łabędź

16:00 Futsal: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Portugalia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Aftański

17:30 Lekkoatletyka: Czech Indoor Gala, Ostrawa:
Mityng 
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:45 Piłka nożna: Coppa Italia:
SSC Napoli – Atalanta BC
Komentarz: Szymon Borczuch


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

349 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...