reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film z przerwami w dostawie usług

dodano: 2021-02-05 07:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film Operator sieci Sat Film z Włocławka w wydanym komunikacie poinformował, że w nocy z wtorku na środę, z 16 na 17 lutego 2021 roku i w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 lutego 2021 roku w godzinach od 0:00 do 5:00, w związku z pracami związanymi z modernizacją infrastruktury technicznej tego operatora, nastąpią przerwy w świadczeniu usług we Włocławku.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W najbliższych tygodniach realizować będziemy prace związane z modernizacją naszej infrastruktury technicznej. W związku z tym informujemy co następuje: w nocy z wtorku na środę, z 16 na 17 lutego 2021 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpią przerwy (do 3 godzin) w dostępności usługi telewizyjnej oraz dłuższa (do 4 godzin) w dostępie do usługi telefonii stacjonarnej i internetu kablowego; przerwa dotyczyć będzie abonentów na terenie osiedli Południe i Zazamcze; w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 lutego 2021 roku w godzinach od 0:00 do 5:00 wystąpi przerwa (do 3 godzin) w dostępie do usługi telewizji kablowej, telefonii stacjonarnej i internetu kablowego; przerwa dotyczyć będzie abonentów z ulic: Budowlanych, Wesołej, Okrzei, Wyszyńskiego, Chmielnej i Bukowej oraz ulic z nimi sąsiadujących. Za niedogodności przepraszamy - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Sat Film.

Przypomnijmy, że w nocy z wtorku na środę, z 19 na 20 stycznia br. oraz w nocy z wtorku na środę, z 26 na 27 stycznia br. operator sieci Sat Film realizował prace związane z modernizacją swojej infrastruktury technicznej na terenie Włocławka, a także na obszarach Modzerowa i Józefowa (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...