reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mój chłopak jest maminsynkiem” w TLC

dodano: 2021-02-09 00:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: TLC

TLC „Mój chłopak jest maminsynkiem” W czwartek, 11 lutego br. o godz. 22:00 w kanale TLC wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek amerykańskiego programu „Mój chłopak jest maminsynkiem” („I Love a Mama's Boy”). To znany schemat - dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie i chce go poślubić do czasu, gdy poznaje przyszłą teściową i okazuje się, że to właśnie matka jest i zawsze będzie najważniejszą kobietą życia ukochanego. Jak odnaleźć się w tym trójkącie? Zakończyć relację, a może mimo wszystko ją kontynuować? Czy związek pod kuratelą apodyktycznej i nadopiekuńczej rodzicielki ma w ogóle szansę przetrwać?

TLC „Mój chłopak jest maminsynkiem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie widzowie poznają cztery młode kobiety, rywalizujące o miłość swoich partnerów z ich matkami. Panie rozpieszczają swoich synów do granic możliwości, opiekują się nimi z przesadną troską. Nic więc dziwnego, że wygodni mężczyźni nie spieszą się do przecięcia pępowiny łączącej ich z rodzinnym domem. W momencie, gdy w tak bliską relację matka - syn wkracza inna kobieta, można być pewnym, że posypią się iskry. Zaskakujące, kłopotliwe czy wręcz krępujące sytuacje zdarzają się więc na każdym kroku. Mają miejsce podczas pierwszych randek, wspólnego mieszkania, a nawet przygotowań do ślubu. W tej batalii, żadna ze stron nie chce odpuścić. Emocjonalna manipulacja, subtelne gierki to stały element przeciągania liny między przyszłą żoną, a przyszłą teściową. Która z nich wygra?

Oto uczestnicy programu „Mój chłopak jest maminsynkiem”:

Stephanie (25 lat), Mike (25 lat) i mama Liz (49 lat) - Stephanie spotyka się z Mike’em od dłuższego czasu, ostatnio postanowili razem zamieszkać. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana, liczy na pierścionek zaręczynowy. Jedyny problem stanowi mama Mike’a - Liz. Kobieta niewiarygodnie rozpieściła swego syna, Stephanie boi się, że nie jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom w zakresie prowadzenia domu czy gotowania. Obawia się też swojej przyszłej teściowej, ale chce ją przekonać do siebie, wiedząc, że to jedyny sposób by poślubić ukochanego mężczyznę.

Emily (24 lat), Shekeb (30 lat) i mama Laila (61 lat) - Emily i Shekeb zakochali się w sobie dwa lata temu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak od tego czasu doszło do wielu konfliktów między dziewczyną, a mamą chłopaka. Ogromne różnice religijne i kulturowe stają się powodem częstych kłótni. Emily chciałaby, aby Shekeb wyprowadził się z domu swoich rodziców. Ten nie chce się jednak spieszyć, obawia się reakcji przywiązanej do niego matki. Czy to przesadne oddanie mężczyzny nie stanie na drodze do szczęśliwego związku?

Justina (26 lat), Jason (28 lat) i mama Annette (49 lat) - Justina planuje swój wymarzony ślub z Jasonem, ale jego apodyktyczna matka Annette jest zdeterminowana, aby przeforsować swoją wizję tego szczególnego dnia. Mężczyzna, rozdarty między narzeczoną, a mamą, stara się łagodzić napięcia. Czy Justinie uda się zorganizować ceremonię zgodnie z własnym zamysłem, czy też zostanie zmuszona do dostosowania się do planów swojej przyszłej teściowej? I jak zachowa się w tej sytuacji Jason?

Kim (25 lat), Matt (28 lat) i mama Kelly (56 lat) - Kim mieszka ze swoim chłopakiem Mattem, w domu jego matki Kelly, co nie wpływa dobrze na ich związek. Jednak wszystko ma się wkrótce zmienić, ponieważ para zamierza wybudować dom. Niestety, ku wielkiemu zaskoczeniu dziewczyny, jej ukochany planuje uwić ich wspólne gwiazdko na działce, tuż za domem rodziców. To oznacza, że Kim musiałaby codziennie widywać przyszłą teściową.

„Mój chłopak jest maminsynkiem” - emisja w czwartki (od 11 lutego 2021 roku) o godz. 22:00 w TLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...