reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czeska wersja Power TV bez licencji satelitarnej

dodano: 2021-02-11 17:57
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Power TV CZ Czeska wersja kanału Power TV spółki MWE Networks International s.r.o. nie posiada już licencji satelitarnej. Na ostatnim posiedzeniu czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) odebrał nadawcy koncesję.

Power TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator RRTV w uzasadnieniu stwierdził, że spółka nie nadawała kanału Power TV drogą satelitarną więcej niż 30 dni w ciągu roku kalendarzowym. Czeska wersja Power TV rozpoczęła emisję na satelicie Astra 3B dnia 1 sierpnia 2018 roku, a zakończyła 30 września 2019 roku. Wcześniej była również dostępna w regionalnej sieci naziemnej RS8.

Wraz z cofnięciem koncesji satelitarnej, RRTV nałożyła na MWE Networks International s.r.o. obowiązek zwrotu kosztów postępowania, w kwocie 1000 koron (ok. 180 zł). Spółka jest zobowiązana do zapłaty tej kwoty w ciągu pięciu dni roboczych od doręczenia decyzji.
 

- Zdecydowaliśmy się zakończyć dystrybucję FTA ze względu na problemy ze sprzedażą reklam w Power TV w Czechach - powiedział w październiku ur.b. Michał Winnicki, właściciel MWE Networks International, dla SatelitnaTV.sk. - Kanał nadal będzie dystrybuowany na platformach płatnej telewizji, takich jak UPC/Vodafone i Lepší.TV.


Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...
reklama