reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-03-06 - 2021-03-07 - 2021-03-08

Sport w polskiej TV 18.02.2021

dodano: 2021-02-17 16:44 | aktualizacja: 2021-02-18 17:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Real Sociedad – Manchester United. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

05:00 Tenis: WTA World Tour, Melbourne:
M. Bouzkova – B. V. Andreescu

 
Eurosport 1

04:00 Tenis: Australian Open:
N. Osaka – S. Williams

06:00 Tenis: Australian Open:
K. Muchova – J. Brady

09:30 Tenis: Australian Open:
N. Djokovic – A. Karacjew

13:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Pojedyncza sztafeta mieszana

16:00 Snooker: Welsh Open:
Dzień 4

19:45 Snooker: Welsh Open:
Dzień 4

22:00 Snooker: Welsh Open:
Dzień 4
 
Eurosport 2

10:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

11:30 Snowboard: Puchar Świata, Reiteralm:
Zawody 

13:45 Snooker: Welsh Open:
Dzień 4

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Łomża VIVE Kielce – Elverum Handball
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad – Manchester United

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Granada CF – SSC Napoli
 
Polsat Sport Premium 2

16:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Dynamo Kijów – Club Brugge

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Crvena Zvezda – AC Milan

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SL Benfica – Arsenal FC
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Wolfsberger AC – Tottenham Hotspur

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royal Antwerpia – Rangers FC
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SK Slavia Praga – Leicester City

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Lille OSC – Ajax Amsterdam
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Braga – AS Roma

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Red Bull Salzburg – Villarreal CF
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
BSC Young Boys - Bayer 04 Leverkusen


21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Molde FK – TSG 1899 Hoffenheim
 
Polsat Sport

15:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Pojedyncza sztafeta mieszana
 
Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
KPS Siedlce – Mickiewicz Kluczbork
 
Polsat Sport News

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona Lassa – Żalgiris Kowno
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Füchse Berlin – SG Flensburg-Handewitt
 
TVP Sport

10:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Rasnov:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń

14:10 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Rasnov:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...
reklama