reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Specjalny „Ben 10” w Cartoon Network i Boomerangu

dodano: 2021-02-19 02:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Ben 10” Jaką prezydentką Stanów Zjednoczonych Ameryki jest kuzynka Gwen? Co w sposobie działania dziadka Maxa zmienił fakt, że mężczyzna stał się hologramem? I najważniejsze - jakie wydarzenia są w stanie przerwać błogi odpoczynek emeryta Bena? Widzowie Cartoon Network poznają odpowiedzi na te pytania w sobotę, 27 lutego br. o godz. 7:30, podczas premiery specjalnego, trwającego 44 minuty, odcinka serialu „Ben 10”, zatytułowanego „Ben 10 010”. W piątek, 5 marca br. o godz. 12:00 produkcja ta, w ramach pasma „Ben 10 - czas bohatera!”, zostanie pokazana w kanale Boomerang.

Cartoon Network „Ben 10”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odkąd Ben na rodzinnym campingu znalazł tajemniczy Omnitrix, nic go nie ogranicza. Posiada supermoce, ponieważ niezwykły zegarek pozwala mu przybierać różne kosmiczne wcielenia. Jednak Ben Tennyson po wielu przygodach postanawia w końcu odpocząć. Odcinek „Ben 10 010” przedstawia losy bohatera i jego rodziny w przyszłości.

Kuzynka Gwen postanowiła zrobić polityczną karierę i została prezydentką. Natomiast w świecie supernowoczesnych technologii dziadek Max przybrał postać hologramu. W tym czasie, oddalony od bliskich, Ben odpoczywa na emeryturze. Pewnego dnia spokój bohaterów przerywa atak potężnego kosmity Xerge. Tennyson musi zastanowić się, czy chce użyć swoich mocy do kolejnej misji ratunkowej. Zdaje sobie również sprawę z tego, że w wykonaniu tego zadania może pomóc mu jego 10-letnia wersja z w pełni sprawnym Omnitrixem. Czy Tennysonowie z przeszłości i przyszłości połączą siły, aby pokonać złowrogiego Xerga?

Premiera odcinka „Ben 10 010” odbędzie się w sobotę, 27 lutego br. o godzinie 7:30 w Cartoon Network - ponowna emisja w poniedziałek, 1 marca br. o godzinie 20:50. W piątek, 5 marca br. o godzinie 12:00 produkcja ta, w ramach pasma „Ben 10 - czas bohatera!”, zostanie pokazana w kanale Boomerang. Dodajmy, iż inne odcinki serialu „Ben 10” emitują obecnie stacje Cartoon Network i Boomerang (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


„Ben 10” - emisja w sobotę, 27 lutego 2021 roku o godz. 7:30 w Cartoon Network. Odcinek ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...