reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-24 - 2021-09-25

Sport w polskiej TV 21.02.2021

dodano: 2021-02-20 15:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Mediolanu: AC Milan – Inter Mediolan. Transmisja live z eliminacji Eurobasketu tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa FC – Leicester City
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka

20:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Newcastle United
Komentarz: Adrian Olek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Cádiz CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema
Komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – Boston Celtics
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Now

13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – Stade Rennes
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – RB Lipsk
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Michał Świerżyński 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – Udinese Calcio
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – RB Lipsk
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Michał Świerżyński 

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SC Farense – SL Benfica
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open: 
Rajeev Ram/Joe Salisbury – Ivan Dodig/Filip Polášek

09:30 Tenis: Australian Open: 
Novak Djoković – Daniił Miedwiediew

13:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd slalomu mężczyzn

15:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

16:00 Snooker: Welsh Open:
Finał

19:45 Snooker: Welsh Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:00 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:20 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

14:30 Kolarstwo: Tour des Alpes-Maritimes et du Var:
Etap 3
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Pacific Palisades:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
Füchse Berlin – Rhein-Neckar Löwen
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Piotr Karpiński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient – Lille OSC
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – AS Monaco
Komentarz: Andrzej Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FK Teplice – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

04:00 Boks: Gala, Las Vegas: 
Miguel Berchelt – Oscar Valdez
Komentarz: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta

12:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

14:45 Siatkówka kobiet: Puchar Polski:
Finał

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Verva Warszawa Orlen Paliwa
 
Polsat Sport Extra

15:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven – SBV Vitesse

20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – Sparta Rotterdam
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente – Feyenoord

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Allianz Milano – NBV Verona

20:30 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Ross County FC – Celtic FC
 
Sportklub

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski
 
TVP Sport

11:00 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Poznań:
Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi 

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga 
SPR Stal Mielec – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

15:40 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Rumunia
Komentarz: Ryszard Łabędź, Piotr Sobczyński


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...