reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gumball w nowej serii w Cartoon Network

dodano: 2021-02-26 06:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa” Niebieski kot Gumball, który swój początek miał w wyobraźni twórcy Bena Bocqueleta, powraca w nowej odsłonie. W marcu br. w Cartoon Network odbędzie się premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” („The Gumball Chronicles”). Emisja codziennie od poniedziałku, 1 marca br. o godz. 14:50. Seanse odbędą się w ramach maratonu „Niesamowity miesiąc z Gumballem”.

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielobarwny świat Gumballa

Dom Wattersonów kryje prawdziwie wybuchową mieszankę charakterów. Pomysłowy i roztrzepany kot Gumball, Darwin o wielkim sercu i superinteligentna Anais tworzą paczkę, która nigdy się nie nudzi. Ambitna mama Nicole i dobroduszny tata Richard coś o tym wiedzą.

Osiem nowych odcinków serialu będzie emitowanych w Cartoon Network od początku marca br. Uczniowie Elmore wezmą udział w nietypowym wydarzeniu: wyborach na przewodniczącego szkoły. Gumball nie może przegapić takiej okazji i koniecznie chce wystartować. Ale okazuje się, że nie może zrobić tego sam i potrzebuje wsparcia bliskich. Będzie szukał go u Penny, Boberta i Lesliego. Kiedy zgadza się na współpracę z Penny, koledzy i koleżanki szybko dochodzą do wniosku, że Gumball i koleżanka na pewno są w sobie zakochani.

To nie wszystkie przygody, jakie czekają na bohaterów. W toku przygotowań do wyborów Leslie odkryje niesamowite znalezisko: tajemniczą kasetę. Kiedy dzieciaki postanawiają ją odtworzyć, okazuje się, że skrywa ona dużo sekretów.

Nagradzany serial Bena Bocqueleta

Jak informuje nadawca, różnorodność technik animacji sprawia, że „Niesamowity Świat Gumballa” to pełna kolorów, kształtów i obrazów kreskówka. Twórcy nie narzucają sobie żadnych ograniczeń: pełnymi garściami czerpią z efektów komputerowych, klasycznych rysunków, a nawet teatrzyku kukiełek. Każda z technik pozwala oddać wyjątkowy charakter bohaterów i nietuzinkowy humor animacji. Wyjątkowy pomysł Bocqueleta na świat niebieskiego kota spotkał się zarówno z przychylnym odbiorem fanów, jak i krytyków. Pierwszą nagrodę animacja otrzymała 10 lat temu m.in. od British Academy Children’s Awards. Wielokrotnie nominowana na przestrzeni ostatniej dekady kreskówka została także nagrodzona statuetkami Annie Awards. Powodzeniem u kapituł nagród cieszy się też muzyka do serialu stworzona przez Bena Locketa.

Premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” odbędzie się w poniedziałek, 1 marca br. o godzinie 14:50 na antenie Cartoon Network - emisja codziennie o godzinie 14:50, w ramach „Niesamowitego miesiąca z Gumballem” (więcej tutaj).
 
Twórcy serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa” z nagrodą BAFTA, foto: WarnerMedia
Twórcy serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa” z nagrodą BAFTA, foto: WarnerMedia


„Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” - emisja codziennie (od 1 marca 2021 roku) o godz. 14:50 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...