reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-08-05 - 2021-08-06 - 2021-08-07

Sport w polskiej TV 5.03.2021

dodano: 2021-03-04 16:57 | aktualizacja: 2021-03-04 23:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4KWisła Kraków – Górnik Zabrze. Transmisje live z Pucharu Daviesa tylko w Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/4 finału

18:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/4 finału

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Sport 3

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Würzburger Kickers – FC Heidenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Mateusz Majak

21:45 Piłka nożna: NOS Liga: 
Sporting CP – CD Santa Clara
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Würzburger Kickers – FC Heidenheim
Komentarz: Michał Wszołek, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

11:10 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Saalbach:
Zjazd mężczyzn

13:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta mężczyzn

15:05 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta mężczyzn

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata:
Konkurs na skoczni dużej
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:30 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 5
 
Eurosport 2

08:00 Snowboard: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody
Komentarz: Adam Probosz

10:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 5

12:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 5

15:00 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 5
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship, Fists of Fury II:
Amir Aliakbari – Kang Ji Won
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Bay Hill:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz

20:00 Boks: Queensberry Poland, Gniewo: 
Paweł Augustyniak – Max Miszczenko
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra – Anwil Włocławek

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

21:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Queensberry Poland, Gniewo: 
Paweł Augustyniak – Max Miszczenko

 
Polsat Sport News

08:07 Snowboard: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody 

09:07 Snowboard: Puchar Świata, Bakuriani:
Zawody 

10:07 Short track: Mistrzostwa Świata:
Sesja kwalifikacyjna

11:07 Short track: Mistrzostwa Świata:
Sesja kwalifikacyjna

12:07 Short track: Mistrzostwa Świata:
Sesja kwalifikacyjna

13:05 Short track: Mistrzostwa Świata:
Sesja kwalifikacyjna

13:45 Tenis: Puchar Davisa:
Ceremonia otwarcia

14:00 Tenis: Puchar Davisa:
K. Żuk – M. Arevalo

16:00 Tenis: Puchar Davisa:
K. Majchrzak –  L. Miralles

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
 
TVP 1

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni dużej
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

10:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 2 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marcin Urbaś

13:45 Futsal: Eliminacje mistrzostw Europy: 
Norwegia – Polska
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni dużej
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

19:05 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy, Toruń:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Flint: 
Claressa Shields – Marie Eve Dicaire
Komentarz: Piotr Jagiełło, Ewa Piątkowska

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...