reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usługi kosmiczne dla ludności” od Radia Tok FM

dodano: 2021-03-05 04:12 | aktualizacja: 2021-03-06 15:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Usługi kosmiczne dla ludności” grafika animacja rysunek bajka pojazd maszyna rakieta Czym są orbity ekscentryczne, geostacjonarne i polarne? Na czym polegają misje na Marsa i jak idą ludzkości wyprawy poza Ziemię? O tym wszystkim można usłyszeć w nowym cyklu podcastowym Radia Tok FM (Agora) „Usługi kosmiczne dla ludności”. Audycje, prowadzone przez Piotra Jaśkowiaka, dostępne są na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM - premiera kolejnych odcinków ma miejsce w niedziele w samo południe.

Radio Tok FM „Usługi kosmiczne dla ludności” grafika animacja rysunek bajka pojazd maszyna rakieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Usługi kosmiczne dla ludności” to podcast o lotach poza naszą planetę - zarówno rutynowych, jak i zupełnie przełomowych. Dzięki niemu można się dowiedzieć np. czym różni się rakieta na paliwo hipergoliczne i kriogeniczne. Najnowszy odcinek poświęcony jest misjom marsjańskim - poza łazikiem Perseverance, którego lądowanie na Czerwonej Planecie śledził cały świat, w ostatnim miesiącu na Marsa dotarły również dwie inne misje. Piotr Jaśkowiak, autor podcastu, opowiada o tym, co jest w modzie podczas sezonu marsjańskiego 2021 (więcej tutaj).

Piotr Jaśkowiak pochodzi z Wielkopolski, przy mikrofonie pracuje od 2013 roku.

- W szufladzie trzymam dyplom inżyniera chemika, umiarkowanie przydatny w radiu. Według mnie idealny serwis informacyjny składa się z raportu o lądowaniu na Marsie i sprawozdania z posiedzenia komisji ochrony środowiska jakiejś rady gminy

- mówi Piotr Jaśkowiak.


Cykl publikowany jest od połowy lutego br. Nowych odcinków podcastu „Usługi kosmiczne dla ludności” można słuchać w każdą niedzielę o godzinie 12:00 na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

„Usługi kosmiczne dla ludności” - premiery w niedziele o godz. 12:00 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...