reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usługi kosmiczne dla ludności” od Radia Tok FM

dodano: 2021-03-05 04:12 | aktualizacja: 2021-03-06 15:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Usługi kosmiczne dla ludności” grafika animacja rysunek bajka pojazd maszyna rakieta Czym są orbity ekscentryczne, geostacjonarne i polarne? Na czym polegają misje na Marsa i jak idą ludzkości wyprawy poza Ziemię? O tym wszystkim można usłyszeć w nowym cyklu podcastowym Radia Tok FM (Agora) „Usługi kosmiczne dla ludności”. Audycje, prowadzone przez Piotra Jaśkowiaka, dostępne są na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM - premiera kolejnych odcinków ma miejsce w niedziele w samo południe.

Radio Tok FM „Usługi kosmiczne dla ludności” grafika animacja rysunek bajka pojazd maszyna rakieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Usługi kosmiczne dla ludności” to podcast o lotach poza naszą planetę - zarówno rutynowych, jak i zupełnie przełomowych. Dzięki niemu można się dowiedzieć np. czym różni się rakieta na paliwo hipergoliczne i kriogeniczne. Najnowszy odcinek poświęcony jest misjom marsjańskim - poza łazikiem Perseverance, którego lądowanie na Czerwonej Planecie śledził cały świat, w ostatnim miesiącu na Marsa dotarły również dwie inne misje. Piotr Jaśkowiak, autor podcastu, opowiada o tym, co jest w modzie podczas sezonu marsjańskiego 2021 (więcej tutaj).

Piotr Jaśkowiak pochodzi z Wielkopolski, przy mikrofonie pracuje od 2013 roku.

- W szufladzie trzymam dyplom inżyniera chemika, umiarkowanie przydatny w radiu. Według mnie idealny serwis informacyjny składa się z raportu o lądowaniu na Marsie i sprawozdania z posiedzenia komisji ochrony środowiska jakiejś rady gminy

- mówi Piotr Jaśkowiak.


Cykl publikowany jest od połowy lutego br. Nowych odcinków podcastu „Usługi kosmiczne dla ludności” można słuchać w każdą niedzielę o godzinie 12:00 na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

„Usługi kosmiczne dla ludności” - premiery w niedziele o godz. 12:00 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...