reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usługi kosmiczne dla ludności” od Radia Tok FM

dodano: 2021-03-05 04:12 | aktualizacja: 2021-03-06 15:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Usługi kosmiczne dla ludności” grafika animacja rysunek bajka pojazd maszyna rakieta Czym są orbity ekscentryczne, geostacjonarne i polarne? Na czym polegają misje na Marsa i jak idą ludzkości wyprawy poza Ziemię? O tym wszystkim można usłyszeć w nowym cyklu podcastowym Radia Tok FM (Agora) „Usługi kosmiczne dla ludności”. Audycje, prowadzone przez Piotra Jaśkowiaka, dostępne są na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM - premiera kolejnych odcinków ma miejsce w niedziele w samo południe.

Radio Tok FM „Usługi kosmiczne dla ludności” grafika animacja rysunek bajka pojazd maszyna rakieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Usługi kosmiczne dla ludności” to podcast o lotach poza naszą planetę - zarówno rutynowych, jak i zupełnie przełomowych. Dzięki niemu można się dowiedzieć np. czym różni się rakieta na paliwo hipergoliczne i kriogeniczne. Najnowszy odcinek poświęcony jest misjom marsjańskim - poza łazikiem Perseverance, którego lądowanie na Czerwonej Planecie śledził cały świat, w ostatnim miesiącu na Marsa dotarły również dwie inne misje. Piotr Jaśkowiak, autor podcastu, opowiada o tym, co jest w modzie podczas sezonu marsjańskiego 2021 (więcej tutaj).

Piotr Jaśkowiak pochodzi z Wielkopolski, przy mikrofonie pracuje od 2013 roku.

- W szufladzie trzymam dyplom inżyniera chemika, umiarkowanie przydatny w radiu. Według mnie idealny serwis informacyjny składa się z raportu o lądowaniu na Marsie i sprawozdania z posiedzenia komisji ochrony środowiska jakiejś rady gminy

- mówi Piotr Jaśkowiak.


Cykl publikowany jest od połowy lutego br. Nowych odcinków podcastu „Usługi kosmiczne dla ludności” można słuchać w każdą niedzielę o godzinie 12:00 na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

„Usługi kosmiczne dla ludności” - premiery w niedziele o godz. 12:00 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama