Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin. Transmisje live z WTA World Tour Dubaj tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
14:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/2 finału
Garbine Muguruza - Elise Mertens
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans - Ignacik
02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Memphis Grizzlies – Denver Nuggets
Komentarz: Edward Durda, Wojciech Kijanowski CANAL+ Sport 2
16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/2 finału Barbora Krejcikova - Jil Teichmann
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski
21:00 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Śląsk Wrocław
Komentarz; Rafał Skrzyński, Michał Żewłakow
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – FC Crotone
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – Hamburger SV
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Augsburg – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo – ASD Spezia Calcio 2008
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – FC Crotone
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – Hamburger SV
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims – Olympique Lyonnais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eurosport 1
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are: 1. przejazd slalomu kobiet
16:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are: 2. przejazd slalomu kobiet
17:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
21:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata: Half-pipe
Komentarz: Adam Probosz Eurosport 2
13:30 Kolarstwo szosowe: Tirreno-Adriatico: Etap 3
Komentarz: Tomasz Jaroński, Stanisław Brzósko Golf Channel
20:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach: 2. runda
Komentarz; Jacek Person nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Michał Żewłakow
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims – Olympique Lyonnais
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak Polsat Sport
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza Polsat Sport Extra
17:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska Polsat Sport News
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza
20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Olympiakos Pireus – Zenit Sankt Petersburg Sportklub
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA: HC Vojvodina Novi Sad – RK Nexe Našice
Komentarz: Tomasz Górski TVP Sport
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.