reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Smart Vectry z kanałem TVN HD

dodano: 2021-03-12 12:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra TV Smart dekoder Android TV Vectra realizuje plan rozwoju oferty programowej usługi TV Smart i wzbogaca listę dostępnych w ofercie stacji o ogólnotematyczny kanał TVN HD. Odbiór stacji będzie możliwy już w podstawowym pakiecie Start. To kolejne poszerzenie współpracy z nadawcą umożliwiające udostępnienie kanału w ofercie TV Smart.

Vectra
TV Smart Vectra TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Smart to nowy wymiar telewizji dostępnej przez Internet. Usługa łączy telewizję linearną z bogactwem serwisów ze świata Internetu. Dostępna jest wszędzie tam, gdzie jest Internet, w całej Polsce, także poza siecią Vectra. Sercem Telewizji Smart jest dekoder Smart 4K oparty o Android TV, oferowany przez Vectra wraz z ofertą TV Smart. Pakiety programowe usługi TV Smart – Start, Standard i Max – zawierają od 15 do 58 kanałów telewizyjnych. Od teraz, pakiety te zasila również kanał TVN HD.

Vectra rozwija swoją ofertę, aby zapewnić użytkownikom swobodę oglądania ulubionych programów w całej Polsce, niezależnie od tego, z usług którego dostawcy Internetu korzystają.
 

– TV Smart to przyszłościowa, moim zdaniem najbardziej nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się platforma dostępna na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad rozwojem tej usługi. Zależy nam na budowaniu bogatej oferty, która odpowie na współczesne potrzeby jak największej liczby klientów. Naszą misją jest móc podarować klientowi jego prywatne centrum zarządzania rozrywką i jak największą swobodę wyboru, zgodnie z hasłem – „oglądaj tak, jak lubisz, co chcesz, gdzie chcesz”. Dlatego też z usługi TV Smart oraz oferowanego wraz z nią dekodera Smart 4K można korzystać nie tylko w domu, ale również poza nim – tłumaczy Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectra S.A.

– Bardzo się cieszę, że poprzez udostępnienie kanału TVN HD w usłudze TV Smart Vectry możemy się przyczynić do rozwoju internetowej oferty programowej tego operatora, a jednocześnie ułatwić widzom dostęp do naszej najpopularniejszej stacji telewizyjnej. W ostatnim czasie, również za sprawą pandemii, jesteśmy świadkami niezwykle szybkich i znaczących zmian w zwyczajach widzów związanych z konsumpcją treści. W coraz większym stopniu oczekują od nas, że będziemy im dostarczać różnorodny kontent za pośrednictwem wielu platform. Udostępniając TVN HD w usłudze TV Smart wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom – powiedziała Dorota Żurkowska, Członek Zarządu TVN Grupa Discovery.

Dostęp do kanału TVN HD, jak i do wszystkich nowych kanałów, otrzymują nie tylko nowi, ale także obecni klienci usługi TV Smart, w tym również w aplikacji TV Smart i na stronie https://tvsmart.vectra.pl.

Aktualny wykaz programów Telewizji Smart jest dostępny na stronie internetowej operatora: https://www.vectra.pl/tv-smart-4k.

W wydaniu SAT Kuriera 3-4/2021 w dystrybucji na początku kwietnia będzie można znaleźć raport z testów dekodera Smart 4K i usługi TV Smart Vectry.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...