reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowości w ofercie internetu mobilnego Virgin Mobile

dodano: 2021-03-15 00:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Virgin Mobile Nowości w ofercie internetu mobilnego Virgin Mobile (P4). Operator przygotował nowy plan taryfowy Virgin Net 220 GB oraz obniżki i rabaty dla obecnych i nowych klientów sieci. Jak informuje operator, Virgin Net to oferta stworzona specjalnie dla osób, które na co dzień potrzebują dużo internetu. Składa się z 3 planów taryfowych: 60 GB, 120 GB, a od teraz także 220 GB. Każdy z nich dostępny jest bez długotrwałej umowy.

Virgin Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia operator, oferta internetu mobilnego Virgin Net jest dostępna w atrakcyjnych cenach zarówno dla obecnych jaki i nowych klientów sieci Virgin Mobile. Osoby posiadające już aktywną usługę abonamentową lub jeden z pakietów na kartę (#Gigamaks lub #Gigadaje) mogą od 25 zł miesięcznie skorzystać z 60 GB danych, a dopłacając 10 zł otrzymują 120 GB. Nowością jest pakiet z 220 GB internetu, który kosztuje 45 zł miesięcznie. Dla nowych klientów Virgin Mobile przygotował rabaty, dzięki którym za 60 GB zapłacą 30 zł miesięcznie (wcześniej 35 zł), za 120 GB 40 zł, a 220 GB dostępne jest w cenie 50 zł za każdy miesiąc.

W ramach Virgin Net dostępna jest tylko usługa internetu mobilnego, która nie obejmuje wysyłania SMS-ów czy wykonywania połączeń telefonicznych. Jednorazowa opłata aktywacyjna za usługę wynosi 29 zł.
 
Nowości w ofercie internetu mobilnego Virgin Mobile, foto: P4
Nowości w ofercie internetu mobilnego Virgin Mobile, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...