reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera serialu „Klangor” w Canal+ [wideo]

dodano: 2021-03-26 11:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ Premium „Klangor” 26 marca br. premierę w CANAL+ online oraz na antenach CANAL+ Premium HD i CANAL+ 4K Ultra HD ma nowa produkcja CANAL+, serial „Klangor”. To dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. W centrum opowieści postawiona jest rodzina Wejmanów, która musi zmierzyć się zaginięciem młodszej z córek oraz własnymi skomplikowanymi relacjami.

Arkadiusz Jakubik - „Klangor” / CANAL+
Klangor Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przerwane przez pandemię zdjęcia do produkcji „Klangor” zakończyły się w grudniu 2020 roku. Dla twórców wspólna praca na planie serialu była fascynującą przygodą, również przez wzgląd na trudną, wymuszoną, kilkumiesięczną przerwę.
 

- To nie było doświadczenie zawodowe, to było doświadczenie bardzo ludzkie w takim sensie, że cała ekipa, wszyscy aktorzy bardzo się zżyli w czasie zdjęć, które zrobiliśmy przed przerwą. Najbardziej było to widać po ośmiu miesiącach, kiedy wreszcie mogliśmy wrócić na plan. Radość z powrotu i z tego, że możemy dalej wspólnie pracować i wrócić do tych emocji najlepiej dowodzi, że ten serial będzie absolutnie wyjątkowy. Z odcinka na odcinek te emocje gdzieś się odkładają i nawarstwiają - powiedział Łukasz Dzięcioł, producent.

„Klangor” to dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedno z ich dzieci znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

Reżyserię całej serii powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska.

W obsadzie zobaczymy nazwiska znanych aktorów, jak Arkadiusz Jakubik, po raz pierwszy w głównej, serialowej roli, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska. Obok nich młode pokolenie talentów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno czy Magdalena Koleśnik.

Za produkcję odpowiada Opus TV – Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy produkują dla CANAL+ również drugą część serialu „Kruk”. Spółka-matka firmy – Opus Film ma na swoim koncie m.in. oscarową „Idę” i „Zimną wojnę”, koprodukcje CANAL+.

Serial „Klangor” jest już dostępny w CANAL+ online.
Premiera telewizyjna: 26 marca o godz. 21:00 w CANAL+ Premium HD i CANAL+ 4K Ultra HD.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...