Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Wisła Kraków – Raków Częstochowa. Transmisja live z WTA World Tour Charleston tylko w CANAL+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk CANAL+ Sport 2
19:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston: 2. runda
21:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston: 2. runda
23:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston: 2. runda
01:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Charleston: 2. runda CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Family
21:00 Piłka nożna: Premier League: Fulham FC – Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny Eleven Sports 1
17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Falubaz Zielona Góra – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Metz – Olympique Lyonnais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eurosport 1
15:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Kraju Basków; Etap 5
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
19:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Mężczyźni w kategorii do 96 kg Eurosport 2
16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Kobiety w kategorii do 81 kg
nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Metz – Olympique Lyonnais
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski Polsat Sport
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice
20:00 Boks: Babilon Fight Night: Jan Lodzik – Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski
Komentarz: Andrzej Kostyra Polsat Sport Extra
11:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari: 1/4 finału
13:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari: 1/4 finału
15:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari: 1/4 finału
17:00 Curling: Mistrzostwa świata: Niemcy – Kanada
Komentarz: Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz
22:00 Curling: Mistrzostwa świata: Japonia – Szwecja
Komentarz: Krystian Sobierajski, Maciej Cesarz
03:00 (pt/so) Curling: Mistrzostwa świata: Play-off Polsat Sport Fight
18:30 Boks: Babilon Fight Night: Jan Lodzik – Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski
Komentarz: Andrzej Kostyra Polsat Sport News
17:00 Tenis: ATP World Tour, Marbella: 1/4 finału
19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: Zenit Sankt Petersburg – Maccabi Fox Tel Awiw Super Polsat
20:00 Boks: Babilon Fight Night: Jan Lodzik – Agustin Ezequias Gerbaldo Kucharski
Komentarz: Andrzej Kostyra
Sportklub
20:00 Dart: Premier League Darts: 5. kolejka
Komentarz: Kacper Merk
02:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Martinsville: Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek TVP Sport
16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Kobiety w kategorii do 81 kg
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Robert Dołęga
19:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Mężczyźni w kategorii do 96 kg
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Robert Dołęga
20:30 Futsal: Eliminacje mistrzostw Europy: Czechy – Polska
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski
03:00 (pt/so) Sporty walki: MMA Bellator: Ryan Bader – Lyoto Machida
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.