reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dycha po ósmej” - konkurs w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2021-04-16 01:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Dycha po ósmej” 10 tys. zł mogą wygrać słuchacze Radia Złote Przeboje (Agora) w nowym konkursie antenowym „Dycha po ósmej”. Zabawa, w której można wziąć udział od środy, 14 kwietnia 2021 roku, rozgrywana jest w porannej audycji „Złote Przeboje na dzień dobry”. Uczestnicy konkursu w 10 sekund będą musieli odgadnąć nazwiska gwiazd, których głosy usłyszą.

Radio Złote Przeboje „Dycha po ósmej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na co można wydać 10 tys. zł? Nad tym mogą się zastanawiać słuchacze Radia Złote Przeboje, planując swój udział w nowym konkursie stacji „Dycha po ósmej”. Najwyższą nagrodą jest w nim właśnie taka kwota. Aby ją otrzymać uczestnicy zabawy w ciągu 10 sekund muszą poprawnie wskazać nazwiska gwiazd, które usłyszą w trakcie konkursu na antenie. Za wskazanie jednego nazwiska wygraną jest 100 zł, dwóch - 1000 zł, a całego kompletu - 10 000 zł. 

Konkurs rozgrywany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 8:10 - w porannej audycji Radia Złote Przeboje (więcej tutaj). Zabawa rozpoczęła się w środę, 14 kwietnia br. i zaplanowana jest na kilka najbliższych tygodni. Słuchacze stacji mogą zgłaszać się do konkursu telefonicznie. 

Konkurs „Dycha po ósmej” w Radiu Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl oraz na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).

„Dycha po ósmej” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:10 w Radiu Złote Przeboje.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...