reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-16 - 2021-09-17

Sport w polskiej TV 24.04.2021

dodano: 2021-04-22 23:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Cracovia. Transmisja live z WTA World Tour Stuttgart tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Jagoda 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski

15:30 Tenis: WTA World Tur, Stuttgart:
1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

18:30 Tenis: WTA World Tur, Stuttgart:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski Tomasz Wiktorowski

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Brighton & Hove Albion
Komentarz: Paweł Glamowski, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Komentarz: Piotr Domagała, Wojciech Jagoda 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – UD Levante
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Metz – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marcin Bojanowski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Radosłw Hyży
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski   

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – Bayern Monachium
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

17:45 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Piotr Olkowicz, Maciej Markowski
 
20:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – Werder Brema
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt – Real Betis
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Spezia Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
FC Metz – Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski   

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid – Cadiz CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Valencia CF – CD Alaves
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

14:30 Formuła E: ePrix Hiszpanii:
Wyścig 1

16:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

18:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

23:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8
 
Eurosport 2

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

15:25 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8
 
Golf Channel

15:00 Golf: European Tour, Gran Canaria:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Rekord Bielsko-Biała – Clearex Chorzów
Komentarz: Adam Zakrzewski, Wojciech Jagoda 

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Kędzierski

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Dziopa

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Baloncesto – Casademont Zaragoza
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 60: 
Phil de Fries – Tomasz Narkun
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski 
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - FC Groningen

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce  – ŁKS Łódź

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom  – Commercecon ŁKS Łódź

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Conad Perugia

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław  – Legia Warszawa

23:00 Lekkoatletyka: WA Continental Tour USATF Grand Prix, Eugene:
Zawody

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 261:
Kamaru Usman – Jorge Masvidal
 
Polsat Sport Extra

13:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

18:00 Tenis: ATP World Tour, Belgrad:
1/2 finału

20:30 Boks: Gala, Londyn: 
Denzel Bentley  – Felix Cash

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Kissimmee: 
Emanuel Navarrete  – Christopher Diaz
 
Polsat Sport News

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Conad Perugia

20:00 Tenis: ATP World Tour, Belgrad:
1/2 finału

04:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Houston Dynamo
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL:
Büyükçekmece Basketbol – Gaziantep Basketbol
Komentarz: Jakub Liczpik

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL:
Frutti Extra Bursaspor – Ogm Ormanspor
Komentarz: Jacek Łączyński

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TVB Stuttgart – FRISCH AUF! Göppingen
Komentarz: Kamil Gapiński

22:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Lincoln:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP Sport

11:15 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice – Górnik Łęczna
Komentarz: Szymon Borczuch, Joanna Tokarska 

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

18:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...