reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa Canal+ odnotowuje stabilne przychody

dodano: 2021-04-23 15:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa CANAL+/satkurier.pl

Canal+ W pierwszym kwartale 2021 roku przychody Grupy CANAL+, należącej do francuskiego koncernu Vivendi, wyniosły 1,357 mld euro - prawie bez zmian w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 roku. Przychody z działalności telewizyjnej we Francji kontynentalnej nieznacznie spadły, w szczególności w wyniku załamania na rynku reklamowym w związku z pandemią. Przychody z działalności międzynarodowej wzrosły o 1,6 proc. przy stałej podstawie walutowej.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studiocanal odnotowało znaczący wzrost przychodów (proc. 8,9 proc. przy stałej podstawie walutowej), wynikający z dobrych wyników w przychodach z seriali telewizyjnych.

W pierwszym kwartale 2021 roku CANAL+ ogłosił kilka umów strategicznych.

3 lutego do oferty CANAL+ dołączył Starzplay, usługa przesyłania strumieniowego premium firmy Starz. Poprzez integrację Starzplay, Grupa CANAL+ zrobiła kolejny krok w realizacji swoich ambicji, aby agregować najlepsze treści i aplikacje na rynku.

4 lutego Ligue de Football Professionnel (LFP) i Grupa CANAL+ ogłosiły globalne porozumienie dotyczące praw audiowizualnych dla Ligue 1 Uber Eats i Ligue 2 BKT na sezon 2020-2021.

CANAL+, który od ponad 35 lat jest partnerem TOP 14, 2 marca wygrał przetarg ogłoszony przez National Rugby League na prawa do transmisji we Francji do końca sezonu 2026-2027.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...