reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3800. odcinek serialu „Klan” w TVP1

dodano: 2021-04-28 08:48 | aktualizacja: 2021-04-28 11:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan” W czwartek, 29 kwietnia br. o godz. 17:55 w stacji TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 157. odcinek 24. sezonu polskiego serialu obyczajowego „Klan”, którego producentem jest Triplan. Będzie to jednocześnie 3800. odcinek całości. Wcześniejsze odsłony tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale. Co wydarzy się w jubileuszowym odcinku tego serialu?

TVP1 TVP 1 Jedynka „Klan”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dariusz (w tej roli Dariusz Lewandowski) skarży się Czesławie (Anna Powierza), że spodziewał się awansu a dostał wypowiedzenie. Na szczęście ma trzy miesiące na znalezienie sobie nowej pracy. Czesława stara się go pocieszyć. Na pewno coś znajdzie, tyle rzeczy przecież potrafi. Irmina (Karolina Nowakowska) szykuje się na spotkanie z Rutką (Zbigniew Suszyński). Górzyński (Maciej Makowski) ma wrażenie, że chodzi o randkę, a nie rozmowy biznesowe. Irmina przyznaje się, że prezes zaprosił ją na obiad do restauracji. Uspokaja Andrzeja, że chodzi tylko o sfinalizowanie ich umowy, nic więcej.

Urszula (Monika Dryl) i Kornel (Marcin Kołaczkowski) mieli następnego dnia wyjechać w trasę koncertową a Piotra zostawić na kilka dni u dziadków. Jednak Kornel odbiera telefon od dźwiękowca, który z powodu pandemii musi zostać w domu. Piotr upiera się, żeby i tak jechać do Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Leopolda (Grzegorz Wons) (więcej tutaj).
 
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Konrad Darocha w serialu „Klan”, foto: TVP


„Klan” - sezon 24., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w TVP1. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Wilno i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...