reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szkoła. Poradnik” w TVP3

dodano: 2021-04-30 04:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP3 TVP 3 Trójka „Szkoła. Poradnik” W piątek, 30 kwietnia br. w kanale TVP3 (w paśmie wspólnym stacji TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Łódź, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa i TVP3 Wrocław) wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. (o godz. 9:15) i 2. (o godz. 12:00) programu „Szkoła. Poradnik”, na który nadawca zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli. Gospodarzem programu będzie redaktor Adam Giza.

TVP3 TVP 3 Trójka „Szkoła. Poradnik”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku do piątku, o godzinie 9:15 i o godzinie 12:00, redaktor Adam Giza razem ze swoimi gośćmi: przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i Nauki, rektorami uczelni wyższych, dyrektorami szkół, wykładowcami, nauczycielami, ekspertami z dziedziny ochrony zdrowia i psychologami, będą rozmawiali na tematy związane z organizacją nauki podczas pandemii, również w kontekście zdrowia uczniów.

W pierwszym odcinku prowadzący poruszy kwestię organizacji tegorocznych matur, które rozpoczną się we wtorek, 4 maja, a także egzaminu ośmioklasisty w dobie pandemii. W drugim odcinku Adam Giza porozmawia z ekspertami na temat zdrowia psychicznego uczniów w trudnym czasie nauki zdalnej podczas epidemii koronawirusa. 

Jak zapowiada nadawca, program „Szkoła. Poradnik” adresowany jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i ich bliskich. W każdym odcinku widzowie będą mogli zadawać pytania specjalistom poprzez pocztę elektroniczną i telefonicznie. Program „Szkoła. Poradnik” będzie emitowany od piątku, 30 kwietnia br. w TVP3 w godzinach 9:15 i 12.00. Powtórka obu odcinków, również na antenie TVP3, odbywać się będzie o godzinie 20:00.
 
Program „Szkoła. Poradnik” poprowadzi Adam Giza, foto: TVP
Program „Szkoła. Poradnik” poprowadzi Adam Giza, foto: TVP
Program „Szkoła. Poradnik” poprowadzi Adam Giza, foto: TVP
Program „Szkoła. Poradnik” poprowadzi Adam Giza, foto: TVP


„Szkoła. Poradnik” - emisja od poniedziałku do piątku (od 30 kwietnia 2021 roku) o godz. 9:15 i 12:00 w TVP3.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...