reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-27 - 2021-09-28

Sport w polskiej TV 1.05.2021

dodano: 2021-04-30 11:44 | aktualizacja: 2021-04-30 21:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Wisła Kraków. Transmisje live z finału Ligi Mistrzów CEV siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino Itas tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

04:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
Komentarz: Bartosz Tomczyk, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Fulham FC
Komentarz: Paweł Glamowski, Przemysław Rudzki 

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

19:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz - Kostecka

21:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Now

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Unicaja Malaga – Club Joventut Badalona
Komentarz: Michał Łopaciński, Bartosz Tomczyk
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:00 Formuła 1: Grand Prix Portugalii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
FC Crotone – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
Sporting CP – CD Nacional
Komentarz: Tomasz Zieliński, Michał Świerżyński 
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

15:15 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Eurosport 2

13:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 4

17:20 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

20:30 Piłka nożna: DFB Pokal: 
Borussia Dortmund – Holstein Kiel
Komentarz: Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz
 
Golf Channel

15:00 Golf: European Tour, Teneryfa:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Germany, Spa-Francorchamps:
Wyścig 2

14:45 Żużel: Turniej o Brązowy Kask, Gdańsk:
Zawody
 
nSport+

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – OGC Nice
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: 
Inter FS – Sporting CP
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak

20:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA: 
Kairat Almaty – FC Barcelona
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Krzysztof Kuchciak
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź

16:45 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
A.Carraro Imoco Conegliano – VakifBank Stambuł
Komentarz: Adrian Brzozowski, Łukasz Kadziewicz

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino Itas
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Łukasz Kadziewicz

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Dominick Reyes – Jiri Prochazka
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Estoril:
1/2 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Monachium:
1/2 finału

19:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra

22:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kanada – Szwajcaria

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson: 
Chris Arreola – Andy Ruiz
 
Polsat Sport News

13:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

14:05 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

15:05 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

19:05 Piłka nożna: Major League Soccer:
New York Red Bulls – Chicago Fire

01:05 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
New England Revolution – Atlanta United

03:00 (so/nd) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Japonia – Chiny
 
Sportklub

13:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Guangdong Southern Tigers – Liaoning Flying Leopards
Komentarz: Jakub Ryś, Piotr Wesołowicz

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro – MoraBanc Andorra
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

21:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata sztafet, Chorzów:
Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 
 
TVP Sport

12:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Komentarz: Jacek Laskowski

17:35 Wyścigi konne: Tor Służewiec, Memoriał Tomasza Dula:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi

18:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata sztafet, Chorzów:
Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 

01:00 (so/nd) Boks - Gala w Carson: 
Erislandy Lara – Thomas LaManna, 
Eduardo Ramirez – Isaac Avelar
   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...