reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z nową ofertą internetu

dodano: 2021-05-05 12:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Netia wprowadziła promocję, w ramach której oferuje szybsze opcje dostępu do internetu w cenie niższych. Ponadto klienci, którzy wybiorą pakiet internetu z dowolną usługą telewizyjną i dekoderem Evobox (np. internet do 600 Mb/s i pakiet 99 kanałów TV za 60 zł miesięcznie), pierwszy miesiąc abonamentu oraz również usługę Giganagrywarka Maxi przez pierwszy miesiąc otrzymają gratis.

Netia
Netia światłowód billboard


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach najnowszej oferty promocyjnej (dostępnej od 5 maja do 7 czerwca br.), Netia oferuje usługi dostępu do internetu o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s za 50 zł miesięcznie (czyli za cenę opcji do 300 Mb/s). Natomiast najszybszy wariant dostępowy - do 1 Gb/s kosztuje teraz 60 zł miesięcznie (tyle, co wcześniej opcja do 600 Mb/s).

Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo, pierwsze 3 miesiące abonamentu na start klienci otrzymają gratis. Przez pierwsze 2 miesiące klienci otrzymają bezpłatnie usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” z licencją na 2 urządzenia. Od 3. miesiąca usługa ta kosztuje 10 zł miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...