reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z nową ofertą internetu

dodano: 2021-05-05 12:37
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Netia wprowadziła promocję, w ramach której oferuje szybsze opcje dostępu do internetu w cenie niższych. Ponadto klienci, którzy wybiorą pakiet internetu z dowolną usługą telewizyjną i dekoderem Evobox (np. internet do 600 Mb/s i pakiet 99 kanałów TV za 60 zł miesięcznie), pierwszy miesiąc abonamentu oraz również usługę Giganagrywarka Maxi przez pierwszy miesiąc otrzymają gratis.

Netia
Netia światłowód billboard


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach najnowszej oferty promocyjnej (dostępnej od 5 maja do 7 czerwca br.), Netia oferuje usługi dostępu do internetu o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s za 50 zł miesięcznie (czyli za cenę opcji do 300 Mb/s). Natomiast najszybszy wariant dostępowy - do 1 Gb/s kosztuje teraz 60 zł miesięcznie (tyle, co wcześniej opcja do 600 Mb/s).

Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo, pierwsze 3 miesiące abonamentu na start klienci otrzymają gratis. Przez pierwsze 2 miesiące klienci otrzymają bezpłatnie usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” z licencją na 2 urządzenia. Od 3. miesiąca usługa ta kosztuje 10 zł miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...