reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-27 - 2021-09-28

Sport w polskiej TV 7.05.2021

dodano: 2021-05-06 16:04 | aktualizacja: 2021-05-07 09:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K: KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin. Transmisje live z ATP World Tour Madryt tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers
 
CANAL+ Sport 2

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
1/2 finału

21:00 Piłka nożna: Premier League: 
Leicester City – Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow


20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Lille OSC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii:
1. sesja treningowa (studio od 11:00)
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, studio: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Filip Kapica

15:00 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii:
2. sesja treningowa (studio od 14:30)
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica, studio: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 

Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – FC Sankt Pauli
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – FC Augsburg
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban
 

Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Elche CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – FC Sankt Pauli
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens – Lille OSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 

Eurosport 1

17:30 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 3

 
Eurosport 2

17:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Chiny – Kanada
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
1/2 finału
 
Polsat Sport

13:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Azerbejdżan – Czarnogóra

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec – Radomiak Radom

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Zastal BC Zielona Góra – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

03:00 (pt/so) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Japonia – Estonia
 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/4 finału

19:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/4 finału

21:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

16:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Białoruś – Portugalia

18:30 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Chorwacja – Holandia

22:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Szwajcaria – Niemcy
 
Sportklub

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Gaziantep Basketbol – Bahçeşehir Koleji

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes

20:00 Dart: Premier League Darts:
12. kolejka
 
TVP Sport

13:00 Tenis stołowy: LOTTO Superligi: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo

17:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Zagłębie Lubin – Start Elbląg

19:00 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 6:
Polska – Mołdawia

03:00 (pt/so) Sporty walki: Bellator 258:
Juan Archuleta – Sergio Pettis  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...