reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Sport News przejdzie do płatnej TV?

dodano: 2021-05-08 15:26
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de/dwdl.de

Sky Sport News HD Niemiecki kanał Sky Sport News prawdopodobnie zniknie z telewizji niekodowanej (FTA) i stanie się częścią płatnej platformy Sky Deutschland. Sky Sport News dostarcza informacji sportowych, skrótów meczów, filmów dokumentalnych i magazynów przez 24 godziny na dobę.

Sky Sport News HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według doniesień medialnych, bezpłatna transmisja Sky Sport News z satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E zakończy się w bieżącym roku. Kanał w 2016 roku przeszedł do FTA, aby uzyskać większy zasięg reklamowy. Po niespełna 5 latach Sky chce powrócić do formy płatnej.

Jako pierwszy o zmianie modelu biznesowego poinformował magazyn medialny „The Clap“. Według źródła, zakończenie emisji FTA ma nastąpić najpóźniej wraz z rozpoczęciem nowego sezonu Ligi Mistrzów UEFA 2021/22. Wówczas kanał powróci do platformy satelitarnej Sky Deutschland, a na satelicie zostanie zaszyfrowany w systemie VideoGuard.
 

Sky Sport News to jeden z naszych najpopularniejszych programów. Zasadniczo nie komentujemy spekulacji, które wpływają na nasz kierunek strategiczny

- powiedział rzecznik Sky Deutschland w komentarzu dla dwdl.de.

Widzowie zbytnio nie oglądają długo Sky Sport News, co doprowadziło do tego, że udział kanału w rynku w ostatnim czasie uległ stagnacji na poziomie 0,1%. Ogólnie stacja ma oglądalność nie większą niż 0,2% wśród odbiorców w wieku od 14 do 49 lat.

Źródło: digitalfernsehen.de  dwdl.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...