reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zapłać z Play” w serwisie Canal+ online

dodano: 2021-05-10 11:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Zapłać z Play Canal+ online Play przygotował specjalną ofertę dla fanów seriali, filmów i sportowych wrażeń. Dzięki usłudze „Zapłać z Play” abonenci operatora mogą przez 3 miesiące korzystać z dostępu do serwisu CANAL+ online już za 20 zł miesięcznie.

Play
Zapłać z Play Canal+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki opcji „Zapłać z Play” osoby posiadające abonament mogą wygodnie włączać wybrane pakiety i usługi, a ich koszt zostanie doliczony do faktury na koniec okresu rozliczeniowego. Od lutego z tej usługi można też korzystać w serwisie CANAL+ online, a od 6 maja CANAL+ uruchamia specjalną promocję dla klientów Play.

Każdy abonent Play, który skorzysta z promocji i rozpocznie subskrypcję serwisu CANAL+ online, wybierając metodę płatności „Zapłać z Play” uzyska dostęp do seriali, filmów, w tym produkcji oryginalnych na życzenie oraz wydarzeń sportowych na żywo przez 3 miesiące w atrakcyjnej cenie – obniżonej o ponad 50 proc. Za pierwsze trzy miesiące cena wyniesie tylko 20 zł za każdy miesiąc, od 4 miesiąca użytkownik zapłaci 45 zł/mies. Z korzystania z serwisu można zrezygnować w dowolnym momencie.

Oferta jest dostępna dla klientów Play, posiadających abonament telefoniczny lub internetowy. Dostęp do serwisu CANAL+ online w promocyjnej cenie można uzyskać tylko po wejściu na dedykowaną tej promocji stronę kup.pl.canalplus.com/oferta-play. Promocję można włączyć tylko do końca lipca.

Dostęp do serwisu CANAL+ online jest możliwy poprzez przeglądarkę, aplikacje mobilne oraz na Android TV, w tym na Play Now TV Box. Ulubione produkcje można oglądać gdziekolwiek będziemy, tak jak nam wygodnie i na dowolnym urządzeniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...