reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ online - nowe pakiety i ceny [wideo]

dodano: 2021-05-06 17:23 | aktualizacja: 2021-05-11 11:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/CANAL+

CANAL plus box 4K-nowa promocja OTT online 2021 360px.jpg Ruszyła nowa oferta CANAL+ online - usługi OTT świadczonej przez CANAL+ Polska. Całkowicie przebudowana została pakietyzacja - zamiast dotychczasowych Film, Sport, Fun & Info oraz Kids wprowadzone zostały pakiety CANAL+, HBO, Eleven Sports oraz Fun & News. Jakie są ich ceny i zawartość pakietów? Zmianie uległa cała oferta dotycząca CANAL+ online zarówno w wersji prepaid, postpaid, jak i voucher. Najważniejsza jest jednak zmiana dotycząca ceny dekodera CANAL+ BOX 4K, bo zamiast 299 zł teraz obowiązuje nowa cena 199 zł

CANAL+
CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet CANAL+ kosztuje 45 zł miesięcznie, jednak w aktualnej promocji oferowany jest za 20 zł przez pierwszy miesiąc. Jest to pakiet podstawowy, niezbędny do skorzystania z nowej oferty CANAL+ online. Zawiera 17 kanałów na żywo i ponad 6000 godzin treści na życzenie - online, bez zobowiązań, na wielu urządzeniach i 2 streamach jednocześnie.

Pakiet CANAL+ online to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do świata CANAL+ z ofertą hitów kinowych, nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. „Klangor”, „Król”, „Żmijowisko”, „Belfer”, „Kruk”), sportu na żywo z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów cyklu WTA Tour oraz inspirujących dokumentów, programów lifestylowych i programów dla najmłodszych.

Pakiet CANAL+ można rozszerzyć o pakiety dodatkowe: HBO, Eleven Sports oraz/lub Fun & News.

Pakiet HBO kosztuje 10 zł miesięcznie (razem z obowiązkowym pakietem CANAL+ 55 zł miesięcznie), Eleven Sports 10 zł miesięcznie (z CANAL+ 55 zł miesięcznie), natomiast Fun & News 20 zł miesięcznie (z CANAL+ 65 zł miesięcznie). Pełna oferta CANAL+ online kosztuje 85 zł miesięcznie.

Fun & News to mieszanka informacji na żywo, ciekawych dokumentów, świeżych trendów lifestylowych na życzenie oraz muzyki i ambitnych programów rozrywkowych. Można tu znaleźć kanały na żywo i materiały na życzenie np. kolekcje: FOX Play, Paramount Play, National Geographic Play

Pakiet HBO to ponad 200 seriali, 800 filmów i wiele tytułów dla dzieci. Najgorętsze hity filmowe zaraz po premierze kinowej i najnowsze kultowe seriale, w tym oryginalne produkcje HBO oraz nowe tytuły pojawiające się każdego dnia.

Pakiet Eleven Sports to cztery kanały na żywo: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 oraz materiały na życzenie.
 

Zaletą nowej pakietyzacji jest to, że nie trzeba korzystać jak do tej pory z dwóch pakietów (Film i Sport w łącznej cenie 100 zł miesięcznie), aby uzyskać dostęp do wszystkich kanałów z rodziny CANAL+.

Co istotne użytkownicy dotychczasowych pakietów (Film, Sport, Fun & Info oraz Kids) nie muszą przechodzić na nowe pakiety.*Podane ceny pakietów obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...