reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The First: Misja na Marsa” Holland w kanale Tele5

dodano: 2021-05-14 09:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polcast Television/satkurier.pl

Tele5 Tele 5 „The First: Misja na Marsa” W sobotę i niedzielę, 15 i 16 maja br. o godz. 20:00 w kanale Tele5 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. amerykańsko-brytyjskiego serialu fantastycznego „The First: Misja na Marsa” („The First”), stworzonego dla telewizji Channel 4 i platformy VOD Hulu. Od 16 maja br. produkcja ta będzie nadawana w Tele5 od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00. Reżyserami tego serialu są Agnieszka Holland, Deniz Gamze Ergüven, Ariel Kleiman i Daniel Sackheim. W obsadzie znaleźli się Natascha McElhone, LisaGay Hamilton, Hannah Ware, Keiko Agena, Rey Lucas i Sean Penn.

Tele5 Tele 5 „The First: Misja na Marsa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„The First: Misja na Marsa” to dramat z niedalekiej przyszłości, opowiadający o załodze astronautów, która próbuje zostać pierwszymi ludźmi na Marsie. Załoga zmaga się z niebezpieczeństwem i osobistym poświęceniem, podejmując największy pionierski wyczyn w historii ludzkości.

W obsadzie serialu znaleźli się Natascha McElhone, LisaGay Hamilton, Hannah Ware, Keiko Agena, Rey Lucas i Sean Penn. Reżyserami tej produkcji są Agnieszka Holland, Deniz Gamze Ergüven, Ariel Kleiman i Daniel Sackheim. Dodajmy, iż Polka wyreżyserowała dwa pierwsze odcinki (więcej tutaj).

„The First: Misja na Marsa” - premiera w sobotę, 15 maja 2021 roku o godz. 20:00 w kanale Tele5.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...