reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-22 - 2021-06-23 - 2021-06-24

Sport w polskiej TV 15.05.2021

dodano: 2021-05-14 16:52 | aktualizacja: 2021-05-14 22:06
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: SC Freiburg – Bayern Monachium. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/4 finału
Iga ŚwiątekElina Switolina  [ze względu na opady w Rzymie mecz Świątek - Svitolina przełożono z piątku nasobotę o godz.11:00]
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

Nie przed 12:00 1. półfinał: Karolina Pliskova – Petra Martic
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

Nie przed 15:00 2. półfinał: Cori Gauf - Iga Świątek lub Elina Switolina
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

23:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA - Hall of Fame 2021:
Gala
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski, Gabriel Rogaczewski

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson: 
Luis Nery – Brandon Figueroa
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Leeds United
Komentarz: Adrian Olek, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – West Ham United
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Family

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha Berlin – 1. FC Köln
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Indiana Pacers – Los Angeles Lakers
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Dominik Tomczyk
 
Eleven Sports 1

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:15 Piłka nożna: Finał The Emirates FA Cup:
Chelsea FC – Leicester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Motor Lublin
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Uni Leszno – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Piotr Olkowicz, Maciej Markowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
Rio Ave FC – FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – Werder Brema
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SL Benfica – Sporting CP
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
Rio Ave FC – FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

12:35 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 8
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

11:30 Kajakarstwo: Puchar Świata, Segedyna:
Zawody 

20:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Indianapolis:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
 
Fightklub

12:00 Sporty walki: ONE Championship - Dangal:
Brandon Vera – Arjan Bhullar
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski
 
Golf Channel

15:00 Golf: European Tour, Sutton Coldfield:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Irving:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:45 Żużel: 2. Liga: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań

15:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Oschersleben:
Wyścig 1

16:35 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 1
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice – KS Constract Lubawa
Komentarz: Adam Zakrzewski, Wojciech Jagoda

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Edward Durda – Dawid Stachyra

18:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Rangers FC – Aberdeen FC

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica – GKS Tychy

14:45 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska – Bułgaria

19:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Norwegia – Portugalia

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 262:
Charles Oliveira – Michael Chandler
 
Polsat Sport Extra

06:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Jokohama:
Wyścig mężczyzn w klasie elite

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

16:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Francja – Izrael

18:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

01:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Philadelphia Union – New York Red Bulls
 
Polsat Sport News

13:30 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Portugalia – Ukraina

14:05 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Portugalia – Ukraina

17:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Słowenia – Czechy

19:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Dania – Węgry
 
Sportklub

14:45 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Spielberg:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

16:00 Koszykówka mężczyzn: Puchar Niemiec: 
ratiopharm ulm – FC Bayern Monachium
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP 3 Łódź

17:00 Rugby: Ekstraliga: 
Master Pharm Rugby Łódź – OKS Skra Warszawa 
Komentarz: Robert Grzędowski, Tomasz Frymark
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
KKS Czarni Sosnowiec – WKS Śląsk Wrocław
Komentarz: Szymon Borczuch, Joanna Tokarska

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Tomasz Jasina, Michał Matysik

15:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau  


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...