reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pat i świat” 2 - nowe odcinki w kanale Boomerang

dodano: 2021-05-19 05:05 | aktualizacja: 2021-05-20 00:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Pat i świat” W domku na przedmieściach mieszka Lola, która ma wspaniałego przyjaciela - kundelka Pata. Bystry piesek otrzymał szczególną misję: dba o to, żeby dziewczynka zawsze cało wychodziła z tarapatów. W poniedziałek, 24 maja br. o godz. 17:30 na antenie stacji Boomerang zostaną wyemitowane nowe odcinki 2. sezonu belgijsko-francusko-włoskiego serialu „Pat i świat” („Pat the Dog”).

Boomerang „Pat i świat”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Pat i świat” zadebiutował w Polsce w 2017 roku. Jest zainspirowany grą „Space Dog”. Produkcja opowiada o przygodach psa Pata i jego właścicielki Loli, która posiada wyjątkową zdolność do pakowania się w kłopoty. W maju br. na antenie Boomeranga widzowie zobaczą nowe perypetie tego duetu.

Nadchodzi Dzień Mamy.
Z tej okazji Lola postanowi samodzielnie stworzyć wyjątkowy prezent. Będzie to naszyjnik, którego kolorowy kamyk przykuje uwagę chytrych ptaszków. Ich lider, Guano, chce podstępem wykraść klejnot dla siebie. Los naszyjnika spoczywa w łapkach Pata. A to tylko początek tarapatów w nowym sezonie serialu. Bohaterowie będą również odkręcać kurierską pomyłkę z paczką Loli. Poszukają sposobu na odwrócenie przemiany Guano, który podwędzi dziewczynce cenne pudełko i wypije zawartość znajdującej się w nim substancji. Z tego powodu zamieni się w postać z supermocami. Pat będzie musiał wykazać się sprytem i zwinnością, aby zapobiec szkodom, jakie chce spowodować szary ptak (więcej tutaj).

„Pat i świat” - sezon 2., nowe odcinki, emisja codziennie (od 24 maja 2021 roku) o godz. 17:30 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...