reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kowalscy kontra Kowalscy” 2 wkrótce w Polsacie

dodano: 2021-05-18 23:54 | aktualizacja: 2021-05-21 10:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Kowalscy kontra Kowalscy” W sobotę, 8 maja br. w telewizji Polsat wyemitowane zostały premierowo odcinki 19. i 20. polskiego serialu obyczajowo-komediowego „Kowalscy kontra Kowalscy”. Był to finał 1. sezonu. W kolejnych dniach finałowe odcinki pokażą kanały Polsat 1 i Polsat 2. Producentem serialu jest Polot Media (Tako Media). W obsadzie znaleźli się Wiktoria Gąsiewska, Martyna Solska, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Orleańska, Elżbieta Wójcik-Firek, Anna Czartoryska-Niemczycka, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski, Mikołaj Cieślak, Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski i Paweł Wawrzecki. Produkcja oparta jest o rosyjski serial „Iwanowy - Iwanowy” („Ivanovs - Ivanovs”).

Polsat „Kowalscy kontra Kowalscy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, nie ma wątpliwości - serial komediowy Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” skradł serca Polaków. Widzowie w swoich komentarzach nie tylko wskazywali, że na taki serial czekali od lat. Sobota z Kowalskimi stała się radosną rodzinną rozrywką. Niebanalny scenariusz, zabawne przygody bohaterów, świetne dialogi i fenomenalne kreacje trzech pokoleń Kowalskich (Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej, Piotra Adamczyka, Pawła Wawrzeckiego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Patryka Cebulskiego i Jakuba Zdrójkowskiego). To wszystko złożyło się na niewątpliwy sukces produkcji, za której scenariusz i reżyserię odpowiada Okił Khamidov. W związku z tak ciepłym przyjęciem przez widzów Telewizja Polsat zdecydowała się na kontynuację serialu. 

Serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin (więcej tutaj)

Pierwszy sezon produkcji „Kowalscy kontra Kowalscy” liczył 20 odcinków. Serial reżyseruje Okił Khamidov, a produkuje Polot Media (dawniej pod nazwą Tako Media - więcej tutaj).
 
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat
Marieta Żukowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat
Marieta Żukowska i Katarzyna Kwiatkowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat
Marieta Żukowska i Katarzyna Kwiatkowska w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, foto: Cyfrowy Polsat


„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 2., premiera wkrótce w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...