reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Chicago Med” 6 i maraton w czerwcu w kanale Fox

dodano: 2021-05-25 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox W czerwcu br. kanał Fox poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” (sezon 17.), „Magnum: Detektyw z Hawajów” (sezon 3.) i „Chicago Med” (sezon 6.).

Fox Naya Rivera (serial „Glee”), Nicholas Brody (serial „Homeland”) i Emily Deschanel (serial „Kości”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, czerwiec br. zapowiada się znakomicie, nie tylko dzięki ciepłym temperaturom i poluzowanym obostrzeniom. W kanale Fox piękną pogodę i niesamowite widoki w premierowym, trzecim sezonie zapewni „Magnum: Detektyw z Hawajów”. Na ekrany powróci także lubiany przez widzów serial medyczny: szósty sezon „Chicago Med”. A to wcale nie koniec niespodzianek dla fanów historii o lekarzach - już 3 i 4 czerwca br. na antenie stacji Fox czekać ich nie lada gratka, czyli maraton kultowego serialu „Grey's Anatomy: Chirurdzy”.

Czerwiec 2021 roku w ofercie kanału Fox:

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” 17 („Grey’s Anatomy” 17)
emisja: w czwartek i piątek, 3 i 4 czerwca br. o 12:50

Jak zapowiada nadawca, fani serialu „Grey's Anatomy: Chirurdzy” powinni już teraz rezerwować sobie 3 i 4 czerwca br. w swoich kalendarzach. Fox szykuje maraton ich ulubionego serialu. W czwartek i piątek od godziny 12:50 w kanale Fox zagości siedemnasty sezon serialu o lekarzach z Wietrznego Miasta (więcej tutaj).

„Magnum: Detektyw z Hawajów” 3 („Magnum P.I.” 3)
emisja: w czwartki (od 10 czerwca br.) o 21:05

W trzecim sezonie detektyw Thomas Magnum (w tej roli Jay Hernandez) ma przed sobą jeszcze więcej zagadek do rozwiązania. Nowa klientka zleca Magnumowi i Higgins (Perdita Weeks) odnalezienie zaginionego brata, który ostatnio był widziany na Hawajach. Podczas śledztwa detektywi odkrywają tajny plan zemsty, który ukryła przed nimi ich klientka, Higgins zostaje postrzelona, a TC porwany. Z kolei lekarz, u którego leczy się Higgins, zaprasza ją niespodziewanie na randkę, czym zaskakuje także Magnuma. Kolejne zlecenie odzyskania długu przez Higgins okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Razem z Magnumem odkrywają, że samolot, który miała odzyskać, był wykorzystywany przez narkotykowy kartel. Kiedy stają się celem ich ostrzału i muszą awaryjnie lądować w dżungli, odkrywają, że na pokładzie samolotu mają pasażera na gapę, który jest celem kartelu. W obsadzie trzeciego sezonu zobaczymy takich aktorów jak: Jay Hernandez, Perdita Weeks, Zachary Knighton, Stephen Hill, Tim Kang oraz Amy Hill. Serial jest dziełem Erica Guggenheima i Gene Hong. O tym, co wydarzy się w trzecim sezonie „Magnum: Detektyw z Hawajów”, widzowie dowiedzą się w czwartek, 10 czerwca br. o godzinie 21:05. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie w czwartki o godzinie 21:05 (więcej tutaj).

„Chicago Med” 6 („Chicago Med” 6)
emisja: w środy (od 23 czerwca br.) o 22:00

W premierowym szóstym sezonie cały personel Chicago Med dostosowuje się do nowych norm, które narzuciła pandemia. Doktor Choi (Brian Tee), doktor Lanik (Nate Santana) i April (Yaya DaCosta) walczą dalej na pierwszej linii frontu. Halstead (Nick Gehlfuss) i doktor Manning (Torrey DeVitto) stają przed niepokojącą sytuacją pacjenta z nawrotem nowotworu. Charles (Oliver Platt) próbuje odbudować relacje z córką po ostatnich wydarzeniach. O tym, jak pandemia wpłynęła na scenariusz oraz kręcenie szóstego sezonu opowiedzieli Diane Frolov i Andrew Schneider, producenci wykonawczy „Chicago Med”. - Postanowiliśmy pokazać pandemię, taką, jaka jest. Ponieważ nasz serial toczy się w szpitalu, proces nagrywania głęboko wpłynął na wszystkich naszych pracowników, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie - mówi Diane Frolov. - Ustalenie, jak bezpiecznie powrócić na plan, było ogromnym wyzwaniem. Twórcze zespolenie pandemii z historiami naszych bohaterów i ukazanie, jak wpłynęła ona na ich losy. również nie było proste - dodał Andrew Schneider. W szóstym sezonie „Chicago Med” występują Nick Gehlfuss jako Will Halstead, Norma Kuhling jako Ava Bekker, Yaya DaCosta jako April Sexton, Marlyne Barrett jako Maggie Lockwood, Torrey DeVitto jako Natalie Manning, Colin Donnell jako dr Connor Rhodes, Brian Tee jako dr Ethan Choi, S. Epatha Merkerson jako Sharon Goodwin, Oliver Platt jako dr Daniel Charles oraz Dominic Rains jako Crockett Marcel. O tym, co wydarzy się w szóstym sezonie „Chicago Med”, widzowie dowiedzą się w środę, 23 czerwca br. o godzinie 22:00 w stacji Fox (więcej tutaj).
 
Lyrica Okano w serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”, foto: Karen Neal/CBS Broadcasting, Inc.
Lyrica Okano w serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”, foto: Karen Neal/CBS Broadcasting, Inc.
Lyrica Okano w serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”, foto: Karen Neal/CBS Broadcasting, Inc.
Lyrica Okano w serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”, foto: Karen Neal/CBS Broadcasting, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...