reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nPVR - nagrywanie w chmurze w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2021-05-31 16:14 | aktualizacja: 2021-05-31 16:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Netia Evobox Od czerwca br. w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu dostępna będzie usługa nagrywania w chmurze – nPVR, która pozwoli na przechowywanie nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni. Oznacza to nagrywanie bez konieczności posiadania dysku twardego. nPVR stanowi uzupełnienie funkcji TimeShift, reStart, CatchUp oferowanych już przez Cyfrowy Polsat.

Evobox IP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z funkcji nPVR można skorzystać na dekoderach satelitarnych Evobox HD i Evobox Lite oraz Evobox IP w telewizji kablowej IPTV, a klient otrzymuje dostęp do przestrzeni, która pozwoli mu pomieścić nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.

Dzięki temu rozwiązaniu, na wybranych kanałach, można nagrywać trwający program oraz planować nagrania w przyszłości z poziomu przewodnika TV (EPG). Nagrywanie odbywa się w chmurze, bez konieczności wykorzystywania fizycznych nośników takich jak twardy dysk czy pendrive.

nPVR w dwóch pakietach do wyboru

Oferowana przez Cyfrowy Polsat nowa usługa nPVR dostępna jest w dwóch wariantach:
  • START: umożliwiającym przechowywanie do 100 godzin nagrań przez 30 dni.
    - W pakietach M i L dostępny bez dodatkowych opłat, a w pakiecie S – w cenie 5 zł miesięczne.
  • MAX: umożliwiającym przechowywanie do 1500 godzin nagrań przez 120 dni, w cenie 15 zł miesięcznie.

Telewizja na własnych zasadach

Klienci Cyfrowego Polsatu od dłuższego czasu mogą korzystać z opcji TimeShift, reStart i CatchUP, które wymagają jedynie podłączenia dekodera do Internetu.

TimeShift – daje możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin, co pozwala jeszcze raz zobaczyć wybraną scenę czy fragment meczu w sytuacji, gdy musimy przerwać oglądanie albo coś przeoczyliśmy.

reStart – pozwala na oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku, co oznacza, że nie trzeba się martwić spóźnieniem na ulubiony serial, film czy format rozrywkowy. To także bardzo użyteczna funkcja w momencie, gdy przełączając kanały, trafimy na coś interesującego, a program już trwa.

CatchUP – umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i to bez konieczności nagrywania. Funkcja jest idealna na momenty, gdy emitowane są dwa lub trzy interesujące programy jednocześnie. Wtedy, jeśli są dostępne w opcji CatchUP, możemy do nich wrócić w bardziej dogodnym momencie.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...