reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jednego Serca Jednego Ducha 2021” w TV Trwam

dodano: 2021-06-02 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha/satkurier.pl

TV Trwam „Jednego Serca Jednego Ducha” W czwartek, 3 czerwca 2021 roku w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, odbędzie się 19. koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”, którego organizatorem jest Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha. Jak co roku wydarzenie będzie miało miejsce w Parku Sybiraków w Rzeszowie, lecz tym razem odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję koncertu zapowiada TV Trwam - początek o godz. 19:30. Widowisko to będzie również dostępne w sieci, na stronie internetowej jednegoserca.pl, a także profilach tego wydarzeniach w serwisie YouTube i na portalu społecznościowym Facebook.

TV Trwam „Jednego Serca Jednego Ducha”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już w ubiegłym roku, z racji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, organizatorzy musieli zmierzyć się z trudnościami wynikającymi z ograniczeń sanitarnych, a tradycyjny już koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” w Boże Ciało mógł odbyć się jedynie on-line. Koncert główny, który „na żywo” miał zawitać w Rzeszowie przeniesiono na wrzesień. Jego realizacja była możliwa przy ścisłych obostrzeniach sanitarnych i maksymalnej liczbie uczestników w wysokości 5 tysięcy (więcej tutaj).

Tegoroczny koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” będzie mógł odbyć się również jako wydarzenie on-line, jednak tym razem wszyscy artyści wystąpią na jednej scenie w rzeszowskim Parku Sybiraków „na żywo”. Transmisję koncertu zapowiada TV Trwam - początek o godzinie 19:30. Widowisko to będzie również dostępne w sieci, na stronie internetowej jednegoserca.pl, a także profilach tego wydarzeniach w serwisie YouTube i na portalu społecznościowym Facebook. - Pomimo trudności organizacyjnych, wierzymy, że koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” będzie prawdziwym spotkaniem wspólnoty, która rozsiana w różnych częściach Polski i świata muzyką i śpiewem będzie uwielbiać Najwyższego Boga - informują organizatorzy.

Wydarzenie poprowadzi Jan Budziaszek - pomysłodawca koncertu, perkusista zespołu Skaldowie. Kierownikiem muzycznym i głównym aranżerem jest Marcin Pospieszalski, natomiast kierownikiem chóru i orkiestry Hubert Kowalski. Na scenie widzowie zobaczą m.in.: Beatę Bednarz, Andrzeja Lamperta, Józefa Skrzeka, Zespół New Life’m, Lidię Pospieszalską, Tony’ego Melendez, Dariusza Malejonka „Maleo”, Leopolda Twardowskiego, Agnieszkę Cudzich, Agnieszkę Musiał, Jakuba Bartczaka, Barbarę Pospieszalską, Pawła Duszę, Katarzynę Bogusz, Justynę Kopiszkę, Anetę Nurcek oraz Marcina Spennera.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha, zaś współorganizatorem Województwo Podkarpackie przy wsparciu Duszpasterstwa Akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Rzeszowskiej, Rycerzy Kolumba i Związku Strzeleckiego Strzelec.

Koncert dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu promocji kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Dofinansowano go także z budżetu miasta Rzeszów i z budżetu województwa podkarpackiego. Działanie „Wsparcie artystów polskich i zagranicznych w profilaktyce Covid-19” podczas koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha 2021” dofinansowano ze środków Polskiej Fundacji Narodowej.

„Jednego Serca Jednego Ducha 2021” - transmisja w czwartek, 3 czerwca 2021 roku o godz. 19:30 w TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...