reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-06-22 - 2021-06-23 - 2021-06-24

Sport w polskiej TV 5.06.2021

dodano: 2021-06-04 11:03 | aktualizacja: 2021-06-04 23:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarzy: Rosja - Polska. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:40 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Kwalifikacje w klasie LMGTE
Komentarz: Grzegorz Gac

14:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Kwalifikacje w klasie LMP3
Komentarz: Grzegorz Gac

14:20 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Kwalifikacje w klasie LMP2
Komentarz: Grzegorz Gac
 
CANAL+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona – Club Joventut Badalona

 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

14:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

21:00 (baraż) Piłka nożna: LaLiga: 
UD Almería – Girona FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

09:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Niemcy:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Gac

10:00  Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Niemcy:
Wyścig 2
Komentarz: Grzegorz Gac

11:00 Tenis: French Open:
3. runda

13:00 Tenis: French Open:
3. runda

15:00 Tenis: French Open:
Magda Linette – Ons Jabeur

17:00 Tenis: French Open:
Iga Świątek – Anett Kontaveit

19:00 Tenis: French Open:
3. runda

21:00 Tenis: French Open:
3. runda
 
Eurosport 2

11:00 Tenis: French Open:
3. runda

13:10 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
Etap 7

15:00 Tenis: French Open:
3. runda

17:00 Tenis: French Open:
3. runda

19:00 Tenis: French Open:
3. runda
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Hamburg:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Dublin:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
MSC Wölfe Wittstock – SpecHouse PSŻ Poznań

15:00 Wyścigi samochodowe: ADAC TOTAL 24h-Rennen Nürburgring:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budzik, Krzysztof Woźniak

20:05 Wyścigi samochodowe: ADAC TOTAL 24h-Rennen Nürburgring:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budzik, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

13:40 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Kwalifikacje w klasie LMGTE
Komentarz: Grzegorz Gac

14:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Kwalifikacje w klasie LMP3
Komentarz: Grzegorz Gac

14:20 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Le Castellet:
Kwalifikacje w klasie LMP2
Komentarz: Grzegorz Gac

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno
Komentarz: Edward Durda, Dawid Stachyra

18:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz 
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 61:
Mariusz Pudzianowski – Łukasz Jurkowski
Komentarz: Andrzej Janisz, Tomasz Marciniak
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Walia – Albania

 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Szwecja – Armenia

 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Holandia – Argentyna

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia – Radomiak Radom

16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Rosja – Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

19:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Polski:
Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź
Komentarz: Tomasz Lach, Joanna Tokarska

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Jairzinho Rozenstruik – Augusto Sakai
 
Polsat Sport Extra

09:20 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

12:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Słowenia – Niemcy

15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia – Serbia

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
USA – Australia

20:30 Boks: Gala, Telford: 
Daniel Dubois – Bogdan Dinu
 
Polsat Sport News

09:20 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

12:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Słowenia – Niemcy

15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia – Serbia

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
USA – Australia

20:30 Boks: Gala, Telford: 
Daniel Dubois - Bogdan Dinu
 
Super Polsat

19:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Polski:
Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź
Komentarz: Tomasz Lach – Joanna Tokarska
 
Sportklub

10:05 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Le Castellet:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Olszak

14:00 Żeglarstwo: SailGP, Taranto:
Dzień 1
Komentarz: Maciej Cylupa, Szymon Jabłkowski

16:10 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Le Castellet:
Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek

19:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Lexington:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak
 
TVP 1

16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Rosja – Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

10:00 Paralekkoatletyka: Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz:
Dzień 5
Komentarz: Jarosław Marendziak, Bartłomiej Tott

13:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
USA – Kanada
Komentarz: Stanisław Snopek, Waldemar Matuszak

15:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

17:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
Finlandia – Niemcy
Komentarz: Patryk Rokicki, Waldemar Matuszak

21:45 Sporty walki: HFO:
Jacek Gać – Markiem Milewskim
Komentarz: Sebastian Szczęsny

01:15 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Boston Bruins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...