reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” w Boomerangu

dodano: 2021-06-07 02:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki” Jeden z najbardziej znanych seriali animowanych wraca w nowej odsłonie. Boomerang przedstawia amerykańską produkcję „Zwariowane Melodie: Kreskówki” („Looney Tunes Cartoons”). Serial wyszedł spod ręki twórców takich seriali jak „Młodzi Tytani: Akcja!” („Teen Titans Go!”) i „Wujcio Dobra Rada” („Uncle Grandpa”). Premiera produkcji „Zwariowane Melodie: Kreskówki” odbędzie się w poniedziałek, 7 czerwca br. o godz. 13:00. Dodajmy, że seriale z serii „Zwariowane Melodie” mogą obecnie oglądać widzowie stacji Boomerang i Cartoon Network.

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Królik Bugs wciąż bawi dzieciaki!

Sam Register („Młodzi Tytani: Akcja!”, emisja w Cartoon Network - więcej tutaj) i Peter Browngardt („Wujcio Dobra Rada” - więcej tutaj) odpowiadają za nową produkcję „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Jak informuje nadawca, twórcy postanowili wykreować serial, który nie zatraci wyjątkowości oryginalnych „Zwariowanych Melodii” i wniesie powiew świeżości do konwencji. Dzięki temu Królik Bugs, Kaczor Daffy, Prosiak Porky i reszta kolorowej paczki, zachowa swoje wszystkie charakterystyczne cechy. Główną grupą odbiorców są dzieci w wieku wczesnoszkolnym i ich rodzice.

Malowana zasadzka, wyprawa do świątyni i podchody w bibliotece

W premierowych odcinkach przebiegły Wiluś zastawi zasadzki na Strusia Pędziwiatra. Ten superszybki ptak umyka mu od lat. Tym razem kojot wykorzysta swoje malarskie umiejętności. Stworzy rysunek, który ma zmylić pustynnego ptaka i sprawić, że wpadnie w jego ręce. Daffy i Porky wybiorą się do ciepłych krajów, gdzie czeka na nich wielka świątynia. Podobno jest tam ukryty skarb - żądny przygód kaczor nie może odpuścić sobie takiej wycieczki. Czy uda mu się dodać otuchy spłoszonemu Porky’emu? Dwójka zawadiaków zrobi również niemały bałagan w bibliotece, a Porky - bibliotekarz postara się powstrzymywać Daffy’ego przed kolejnymi harcami. Na widzów czeka też wyprawa w kosmos na nową planetę razem z Marsjaninem Marvinem, zawody zapaśnicze z Kowbojem Yosemitem Samem i opowieść o duchu Tweety'ego (więcej tutaj).

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” - emisja codziennie (od 7 czerwca 2021 roku) o godz. 13:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...