reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boomerang: Nowe odcinki serialu „Królewska Straż”

dodano: 2021-06-09 03:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Królewska Straż” W krainie Królewskiej Straży jest pięć wielkich królestw, a każde z nich chroni supergrupa wybitnych agentów. Dzięki nim mieszkańcy mogą spać spokojnie i cieszyć się pięknem własnego otoczenia. Od poniedziałku, 14 czerwca br. o godz. 18:00 na antenie Boomeranga pojawią się nowe odcinki 1. sezonu kanadyjskiego serialu animowanego „Królewska Straż” („Kingdom Force”).

Boomerang „Królewska Straż”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowych odcinkach pojawi się postać Maksa Demolki, który kiedyś był zwykłym mieszkańcem Królestwa Dolin, ale teraz stał się prawdziwym rozrabiaką. Maks uwielbia głośno grać na gitarze i postanawia dać koncert pasażerom pociągu. Luka i jego przyjaciele wkroczą do akcji, aby zadbać komfort podróżnych.

Królewska Straż będzie musiała zaopiekować się także innym pojazdem: ciężarówką pełną pysznych płatków śniadaniowych. W jednym z pudełek znajduje się drogocenna zabawka. Sprytna lisica Envie Fernandez postanawia rozpakować wszystkie pudełka z pojazdu i zagarnąć fant dla siebie. Królewska Straż ruszy też w pościg za robotem Funbitem-9000 i spróbuje odwrócić urok, który Maks Demolka rzuci na TJ (więcej tutaj).

„Królewska Straż” - sezon 1., nowe odcinki, emisja codziennie (od 14 czerwca 2021 roku) o godz. 18:00 w kanale Boomerang. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...