reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe oferty łączone w sieci Play

dodano: 2021-06-09 06:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Operator sieci sieci Play (P4, Groupe Iliad) przygotował nową, łączoną ofertę dla osób, które „szukają wygodnego i elastycznego zestawu usług na jednej fakturze”. Jak czytamy w komunikacie, takie rozwiązanie pozwala na dowolne dostosowanie ofert do swoich potrzeb w zakresie usług umożliwiających komunikację, pracę, naukę czy rozrywkę. Do wyboru są oferty głosowe, dostęp do internetu zarówno stacjonarnego, jak i przenośnego oraz telewizja w wariantach podstawowym lub rozszerzonym.

Play Barbara Kurdej-Szatan


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci posiadający abonament telefoniczny na czas określony. Zasada jest prosta - im więcej usług, tym większy rabat. Dokupując jednocześnie internet i telewizję do abonamentu głosowego można otrzymać do 30 zł rabatu miesięcznie. A jeśli zdecyduje się na jedną z tych usług: internet lub telewizję, dobierana usługa będzie tańsza o 10 zł.

Abonenci sieci Play w trakcie trwania umowy mogą wzbogacić swoje usługi o internet stacjonarny oraz telewizję Play Now TV w pakiecie za 30 zł. W tej cenie otrzymają łącze o prędkości 150 Mb/s oraz dostęp do oferty podstawowej Play Now TV z dekoderem TV Box 4K HDR. W ramach oferty klienci mogą oglądać przez 3 miesiące kanał Eleven Sports 1 4K bez dodatkowych opłat, a także skorzystać z darmowego miesiąca Amazon Prime Video oraz pakietu HBO GO. Dodatkowo, dzięki trwającej promocji, klienci do Play Now TV Box mogą otrzymać w prezencie 6 lub 12 miesięcy dostępu do platformy Netflix, by oglądać filmy i seriale bez limitu (więcej tutaj).

Osoby, które wybiorą ofertę internetu lub telewizji, mogą skorzystać z promocji i zdecydować się na telewizor LG 49UN711C. Jak czytamy w komunikacie, dzięki specjalnej ofercie Play, w której to operator płaci 6 rat za sprzęt, ten telewizor można otrzymać w niezwykle korzystnej cenie.

Internet w sieci Play można wybrać w dwóch wariantach:

- stacjonarny, zapewniający - jak czytamy w komunikacie, wysoką prędkość pobierania, stabilne połączenie i brak limitu danych;
- bezprzewodowy, z routerem domowym lub zestawem Net Box - umożliwiający dostęp przez sieć komórkową, którą operator stale rozbudowuje - a niedawno ogłosił, że ma 9000 uruchomionych stacji bazowych.

Niezależnie od wybranego wariantu klient zyskuje rabat w ramach ofert łączonych.

We wtorek, 1 czerwca br. fioletowy operator uruchomił specjalną promocję. Klienci, którzy zdecydują się przenieść swój numer do sieci Play, mogą skorzystać z „najtańszego abonamentu 5G na rynku” w ofercie Play Homebox. Operator podwoił liczbę danych w pakiecie - z 75 do 150 GB z pełną prędkością oraz obniżył jego miesięczną cenę. Drugi i każdy następny dobierany numer to 25 zł, a piąty jest całkowicie darmowy. Oprócz zwiększonej paczki danych w abonamencie komórkowym, w ramach taryfy Play Homebox każdy klient otrzymuje również kartę do internetu domowego 200 GB z pełną prędkością, nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich, dostęp do podstawowego pakietu Play Now, a także możliwość korzystania z serwisu muzycznego Tidal przez 3 miesiące w prezencie.
 
Wygoda i oszczędność - nowe oferty łączone w sieci Play oraz najtańszy abonament 5G na rynku. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Wygoda i oszczędność - nowe oferty łączone w sieci Play oraz najtańszy abonament 5G na rynku. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...