reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tok FM: „Jeszcze więcej Euro” i nowości w czerwcu

dodano: 2021-06-11 04:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Tok FM W czerwcu br. Radio Tok FM (Agora) w związku z mistrzostwami Europy piłkarzy poleca swoim słuchaczom takie programy jak „Jeszcze więcej Euro” i „Informacje sportowe” (dodajmy, że mecze piłkarskiego Euro pokażą kanały TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport). Ponadto na antenie pojawią się takie audycje jak „Dobra terapia” i „Praca od podstaw”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w ofercie Radia Tok FM:

Od piątku, 11 czerwca 2021 roku - wraz ze startem mistrzostw Europy piłkarzy - Radio Tok FM zaprosi wszystkich do słuchania specjalnych audycji i serwisów informacyjnych poświęconych Euro 2020. Na antenie pojawią się m.in. podsumowujące dni rozgrywek programy „Jeszcze więcej Euro”, a wydania tej audycji po godzinie 20:00 można słuchać od poniedziałku, 7 czerwca br.

Kibice piłki nożnej będą mogli śledzić przebieg rozpoczynających się w piątek, 11 czerwca br. mistrzostw Europy w Radiu Tok FM. Przedturniejowych informacji można słuchać na antenie od poniedziałku, 7 czerwca br. w programach „Jeszcze więcej Euro” po godz. 20:00. Natomiast wydanie „Jeszcze więcej Euro” po godzinie 23:00 nadawane będzie od piątku, 11 czerwca br. do końca zawodów, z wyłączeniem dni bez meczy. W audycji, którą poprowadzą Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz, Michał Janczura, Mateusz Stanicki i Przemysław Iwańczyk, pojawią się podsumowania zakończonych spotkań, pomeczowe informacje i komentarze.

Jak zapowiada nadawca, reporterzy Radia Tok FM będą obecni w bazie polskiej reprezentacji w Gdańsku, będą także towarzyszyć kibicom w przeżywaniu sportowych emocji. Dzięki nim fani piłki nożnej poznają opinie sportowców, trenerów, komentatorów i ekspertów.

Na antenie Tok FM przybędzie też wiadomości o sporcie - w ramówce od poniedziałku do piątku znajdzie się pięć dodatkowych wydań „Informacji sportowych”. Zaś w weekendy nadawane będą nowe wydania „Informacji sportowych” - po osiem w ciągu każdego dnia.

Dodajmy, że mecze mistrzostw Europy piłkarzy pokażą kanały TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport (więcej tutaj).

W piątek, 11 czerwca 2021 roku na antenie Radia Tok FM pojawi się pierwszy z cyklu nowych programów, przygotowanych przez redakcję rozgłośni już z myślą o sezonie letnim. Będzie to audycja „Dobra terapia”, poświęcona zdrowiu psychicznemu - w kontekście pandemii i nie tylko. A od niedzieli, 13 czerwca br. na antenie stacji będzie można słuchać o tym, jak pracujemy i jak zachować równowagę pomiędzy sferą zawodową a życiem prywatnym - w nowym programie „Praca od podstaw”.

Zdrowie psychiczne ma znaczenie. Pandemia koronawirusa i ciągłe zmiany, jakie dotykały nas przez ostatnie półtora roku, jeszcze bardziej to unaoczniły. Jak dbać o siebie i swoje zdrowie psychiczne w tym trudnym czasie? Jak wrócić do nowej normalności w jak najlepszej kondycji psychofizycznej? Jak wesprzeć w tym powrocie swoich bliskich? Tym kwestiom będzie poświęcona nowa audycja Tok FM „Dobra terapia”. Program zagości w ramówce stacji od 11 czerwca do końca sierpnia br. w piątki po godzinie 20:00. Na audycję psychoedukacyjną zapraszać będą słuchaczy psychoterapeuta Armen Mekhakyan i Zuzanna Piechowicz. Program wydaje Tomasz Kopka. Twórcy audycji zapraszają wszystkich do nadsyłania pytań, opinii i historii - można je przekazywać pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub dzwonić do redakcji rozgłośni w trakcie audycji pod numer 22 44 44 044.

Natomiast w niedziele, od 13 czerwca br. w godzinach 15:20-16:00 pojawi się na antenie program „Praca od podstaw”, w którym Zuzanna Piechowicz będzie szukać odpowiedzi m.in. na pytanie, czy obecnie podział na życie i pracę ma sens. W trakcie pandemii koronawirusa te granice jeszcze bardziej się zatarły, a w pracy spędzamy jeszcze więcej godzin. A jeszcze przed pandemią według danych OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju/Organisation for Economic Co-operation and Development) Polacy byli na szóstym miejscu wśród najbardziej zapracowanych społeczeństw w Europie. Jak zapowiada nadawca, „Praca od podstaw” to audycja o tym, jak wyglądają nasze miejsca pracy. Oraz o tym, jak mogłyby wyglądać, żeby ten czas, który na nią przeznaczamy, wykorzystywać mądrze.

Radio Tok FM planuje też kolejne nowe propozycje dla słuchaczy na lato - szczegóły mają pojawić się wkrótce. Ich pojawienie się w ramówce wspiera autopromocja na antenie, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...