reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-25 - 2021-07-26 - 2021-07-27

Sport w polskiej TV 13.06.2021

dodano: 2021-06-11 18:44 | aktualizacja: 2021-06-13 11:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EURO 2020 w 4K: Anglia – Chorwacja. Transmisje live z finałów French Open tylko w Eurosporcie, w tym finał debla, w którym zagra Iga Świątek. Na koniec finał singla tenisistów na Roland Garros: Stefanos Tsitsipas - Novak Djokovic.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
Finał
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Finał

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets
 
Eleven Sports 1

21:00 (baraż) Piłka nożna: LaLiga 2: 
Rayo Vallecano – Girona FC

Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

 
Eurosport 1

11:30 Tenis: French Open:
Finał debla kobiet
Iga Świątek / Betanie Mattek-Sands - Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova

14:30 Tenis: French Open:
Finał singla mężczyzn
Stefanos Tsitsipas - Novak Djokovic

18:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Portimao:
Wyścig
 
Eurosport 2

07:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

10:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 5
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Portimao:
Wyścig

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Finał

20:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Detroit:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Goteborg:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Ridgeland:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils – 7R Stolaro Stal Rzeszów

15:25 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Spielberg:
Wyścig 2

16:50 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Spielberg:
Wyścig 2

00:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cupe Series, Fort Worth:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
nSport+

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz 

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Piszcz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński 
 
Polsat Sport Premium 1

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Radomiak Radom – Korona Kielce

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Tychy – ŁKS Łódź

16:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Rosja – Kanada

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Tajlandia – Polska

Komentarz: Adrian Brzozowski, Maciej Jarosz
 
Polsat Sport Extra

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Turcja – Belgia

13:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Włochy – Holandia

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:  
Dominikana – Chiny

18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Mecz o 3. miejsce

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Finał
 
Polsat Sport Fight

18:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Portimao:
Wyścig

 
Polsat Sport News

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA – Japonia

13:35 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 8

14:05 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 8

15:05 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 8

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Korea Południowa – Serbia

21:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy – Brazylia
 
Super Polsat

18:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Mecz o 3. miejsce

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Cup: 
Finał
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
FRISCH AUF! Göppingen – SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Finał
 
TVP 4K

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Anglia – Chorwacja

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Austria – Macedonia Północna
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Holandia – Ukraina
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
 
TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Anglia – Chorwacja

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Holandia – Ukraina
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
 
TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Austria – Macedonia Północna
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau
 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Anglia – Chorwacja

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Tajlandia – Polska

Komentarz: Hubert Malinowski, Katarzyna Skowrońska

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy 2020: 
Holandia – Ukraina
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

23:00 Piłka nożna: Copa America: 
Brazylia – Wenezuela
Komentarz: Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij

02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Copa America: 
Kolumbia – Ekwador  
Komentarz: Bartłomiej Rabij


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...