reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-23 - 2022-05-24

„Strefa Euro 12:00” na UEFA Euro 2020 w Ipli i Interii

dodano: 2021-06-12 11:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Ipla Interia Polsat Sport „Strefa Euro 12:00” W piątek, 11 czerwca br. rozpoczęły się mistrzostwa Europy piłkarzy. Mecze można oglądać w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport. Także tego samego dnia użytkownicy serwisu Ipla oraz portalu Interia mogli obejrzeć 1. odcinek nowego, codziennego programu „na żywo” - „Strefa Euro 12:00”. Nowy format poświęcony jest piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie. Prowadzi go dziennikarka kanału Polsat Sport Paulina Czarnota-Bojarska.

Ipla Interia Polsat Sport „Strefa Euro 12:00”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Strefa Euro 12:00” to udostępniany bez opłat codziennie o godzinie 12:00 nowy format studyjno-felietonowy, przygotowany we współpracy serwisu Ipla i portalu Interia, który przybliży widzom piłkarskie rozgrywki, m.in. te z mistrzostw Europy w piłce nożnej. Prowadząca program, dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska (więcej tutaj), codziennie będzie zapraszać do studia Ipli ekspertów i komentatorów, aby wspólnie z nimi dyskutować o meczach, piłkarzach, akcjach i innych wydarzeniach, a także przyglądać się informacjom na temat reprezentacji Polski.

- Będziemy analizować na bieżąco wszystko to, co najważniejsze dzieje się podczas turnieju. W naszym programie znajdą się także najświeższe informacje z obozu naszej kadry, łączenia ze stadionami i doskonała rozrywka

- mówi Paulina Czarnota-Bojarska.


Producenci przygotowali w ramach programu także kilka bloków tematycznych, takich jak: sonda uliczna w ramach cyklu „Blondie pyta”, przegląd sieci pod kątem wydarzeń z turnieju czy łączenia „na żywo” z ekspertem sędziowskim sport.interia.pl Łukaszem Rogowskim, który będzie omawiał decyzje sędziowskie. Widzowie będą mieli również okazję zapoznania się z pojęciami piłkarskimi z perspektywy młodych talentów ze szkółki piłkarskiej oraz relacjami dziennikarzy Polsatu Sport i Interii prosto ze stadionów UEFA Euro 2020.

Na nowy format składają się 32 odcinki, które będą pojawiać się na platformie Ipla oraz w portalu Interia codziennie o godzinie 12:00, od 11 czerwca do 12 lipca br. Wkrótce po emisji „na żywo” program będzie można oglądać, również bezpłatnie, jako materiał VOD (więcej tutaj).

Dodajmy, że mecze mistrzostw Europy piłkarzy można oglądać w kanałach TVP1, TVP2, TVP 4K i TVP Sport (więcej tutaj).
 
Paulina Czarnota-Bojarska w programie „Strefa Euro 12:00”, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Czarnota-Bojarska w programie „Strefa Euro 12:00”, foto: Cyfrowy Polsat


Plan emisji:

codziennie
12:00 „Strefa Euro 12:00” - magazyn, Ipla i interia.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...