reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat wprowadził usługę Eutelsat Advance

dodano: 2021-06-24 14:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

Eutelsat logo 1.07.2020 Francuski operator satelitarny Eutelsat wprowadził Eutelsat ADVANCE, globalne rozwiązanie sieciowe o nieograniczonym zasięgu w świecie, w którym rosnąca cyfryzacja ma ogromny wpływ na wymagania firm w zakresie łączności.

Eutelsat
Eutelsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eutelsat ADVANCE to kompleksowa usługa łączności zarządzanej, która obejmuje sieci, portal zarządzania i interfejsy API dla dostawców usług i ich klientów, łączność naziemną, przepustowość w pasmach Ku i Ka oraz terminale satelitarne.

Eutelsat ADVANCE, dostępny za pośrednictwem certyfikowanej sieci partnerskiej Eutelsat, pozwala klientom rozszerzyć portfolio usług o oferowane przez nich dodatkowe usługi, korzystając z potężnych globalnych możliwości Eutelsat i całodobowej pomocy technicznej.

Nowe rozwiązanie obejmuje zestaw szytych na miarę ofert zaprojektowanych dla wielu rynków, w szczególności dla przemysłu morskiego, lotniczego, przedsiębiorstw, w tym energetyki, budownictwa, bankowości i handlu detalicznego, administracji i telekomunikacji - z niestandardowymi rozwiązaniami szkieletowymi obsługującymi wszystkie potrzeby związane z rozszerzeniem zasięgu 4G/5G oraz szybkie łącza transmisyjne.

Globalna sieć Eutelsat ADVANCE w paśmie Ku korzysta z platformy Newtec Dialog firmy ST Engineering. Ułatwia to identyfikowanie i ustalanie priorytetów korzystania z aplikacji w atrakcyjnej cenie, która rośnie wraz z popytem. Wysokowydajna sieć w paśmie Ka umożliwi wydajną łączność dla rynków korporacyjnych przy użyciu zasobów Eutelsat w paśmie Ka w połączeniu z systemem sieci naziemnej Hughes Network Systems.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...